Український стартап "Штрафи UA" за участю Міністерства інфраструктури представив мобільний додаток, який оцінює стиль водіння і за високий рейтинг нараховує кешбек від суми страхування. Про це йдеться в повідомленні компанії, передають Патріоти України.
Так, за відповідальний підхід до водіння акуратний водій зможе отримати до 18% кешбека. Перші показники користувач побачить після виконання 10 поїздок. Разом з рейтингом водієві буде запропонована сума кешбека.
Засновник платформи Денис Дмитров зазначає, що найчастіше сплата штрафів не применшує кількості аварій на дорогах. При цьому він вважає, що матеріальна винагорода за акуратну їзду в цьому випадку буде більш ефективною.
У Мінінфраструктури повідомили, що водії Миколаївської області виявилися найбільш відповідальними, так як роблять менше порушень, ніж водії в інших містах. Рейтинг свідомого водіння в Миколаєві зараз найвищий в Україні - 3,9, найнижчий у Волинській області - 2,7.
На сьогоднішній день додаток доступний на пристроях з операційною системою IOS. У доступному для огляду майбутньому його зможуть завантажити власники Android-пристроїв.
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...