Приємні бонуси для всіх: В Україні запустили додаток, який буде платити за безпечне водіння

Український стартап "Штрафи UA" за участю Міністерства інфраструктури представив мобільний додаток, який оцінює стиль водіння і за високий рейтинг нараховує кешбек від суми страхування. Про це йдеться в повідомленні компанії, передають Патріоти України.

Так, за відповідальний підхід до водіння акуратний водій зможе отримати до 18% кешбека. Перші показники користувач побачить після виконання 10 поїздок. Разом з рейтингом водієві буде запропонована сума кешбека.

Засновник платформи Денис Дмитров зазначає, що найчастіше сплата штрафів не применшує кількості аварій на дорогах. При цьому він вважає, що матеріальна винагорода за акуратну їзду в цьому випадку буде більш ефективною.

У Мінінфраструктури повідомили, що водії Миколаївської області виявилися найбільш відповідальними, так як роблять менше порушень, ніж водії в інших містах. Рейтинг свідомого водіння в Миколаєві зараз найвищий в Україні - 3,9, найнижчий у Волинській області - 2,7.

На сьогоднішній день додаток доступний на пристроях з операційною системою IOS. У доступному для огляду майбутньому його зможуть завантажити власники Android-пристроїв.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...