Приїхав на розборки до Києва: З України видворили "злодія в законі" на прізвисько "Зюзя" (відео)

За даними оперативників, "авторитет" прибув до столиці, щоб зустрітися з особами з кримінального середовища.

За межі України видворили «злодія в законі» на прізвисько «Зюзя», повідомляють Патріоти України.

Як повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України, оперативники департаменту отримали інформацію, що до Києва прибув 39-річний «злодій в законі» на прізвисько «Зюзя». За даними оперативників, «авторитет» прибув до столиці, аби зустрітися з особами із кримінального середовища та вирішити питання перерозподілу грошових потоків, отриманих внаслідок майнових злочинів. Крім того, поліцейські з’ясували, що він потрапив на територію України поза офіційними пунктами пропуску.

Оперативники встановили місце перебування іноземця, затримали його та доставили до Державної міграційної служби. 22 січня громадянина було примусово видворено за межі країни із забороною в’їзду до України на 3 роки.

У США створили “найбілішу з білих фарб”, здатну супер ефективно охолоджувати будинки в спеку

субота, 17 квітень 2021, 6:50

Вчені з Університету Пердью в США створили супер білу фарбу, яка відбиває 98% енергії випромінювання сонячного світла. Про це йдеться в науковому журналі ACS Applied Materials & Interfaces, зазначають Патріоти України. . У новій фарбі в якості біл...

"Бориспіль" рветься в третє тисячоліття: Головна повітряна брама України зустрічатиме гостей сучасною автостанцією в футуристичних формах (фотофакти) :

субота, 17 квітень 2021, 5:45

В аеропорту "Бориспіль" з'явиться унікальна для України автостанція. Розробка триває, але на візуалізацією проекту можна подивитися вже зараз, повідомляють Патріоти України з посиланням на avianews.com. Повідомляється, що термінал для прийому автобусів...