Приїхав наводити лад: Із України видворили російського злодія в законі "Зюзю"

Владимир Озерский
З України видворили 39-річного злодія в законі на прізвисько "Зюзя" (Володимир Озерський, уродженець Підмосков'я.-ред.). Російський гість завітав приїхав, аби поділити "общак", повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції.

"За даними оперативників, росіянин прибув до столиці, аби зустрітися з особами із кримінального середовища та вирішити питання перерозподілу грошових "потоків", отриманих від учинення майнових злочинів. Крім того, поліцейські з'ясували, що він потрапив на територію України поза офіційними пунктами пропуску", - сказано в повідомленні.

Оперативники встановили його місце перебування. Щоб не допустити поширення злочинного впливу, його затримали та доставили до Державної міграційної служби України. Громадянину іншої держави заборонений в'їзд на територію нашої країни протягом 3-х років.


У США створили “найбілішу з білих фарб”, здатну супер ефективно охолоджувати будинки в спеку

субота, 17 квітень 2021, 6:50

Вчені з Університету Пердью в США створили супер білу фарбу, яка відбиває 98% енергії випромінювання сонячного світла. Про це йдеться в науковому журналі ACS Applied Materials & Interfaces, зазначають Патріоти України. . У новій фарбі в якості біл...

"Бориспіль" рветься в третє тисячоліття: Головна повітряна брама України зустрічатиме гостей сучасною автостанцією в футуристичних формах (фотофакти) :

субота, 17 квітень 2021, 5:45

В аеропорту "Бориспіль" з'явиться унікальна для України автостанція. Розробка триває, але на візуалізацією проекту можна подивитися вже зараз, повідомляють Патріоти України з посиланням на avianews.com. Повідомляється, що термінал для прийому автобусів...