Приїхав за українським паспортом: У Конотопі облили зеленкою "єдинороса" з Криму (відео)

Зрадник заявив, що вступив після окупації півострова в партію "Єдина Росія", проте уточнив, що його нібито "змусили" це зробити.

Активісти Національного корпусу облили зеленкою члена "Єдиної Росії" Василя Лук'янова, який приїхав з окупованого РФ Криму до Конотопу. Про це повідомила прес-служба партії "Національний корпус". Відповідне відео було оприлюднено в соцмережах, передають Патріоти України.

Затримали прихильника Кремля біля будівлі міграційної служби, куди він прийшов за українським закордонним паспортом. Ветерани війни запитали Лук'янова про його ставлення до анексії Криму, президента Росії Володимира Путіна.

Той визнав, що голосував на "кримському референдумі" і приїхав в Конотоп, щоб отримати ID-карту. Зрадник заявив, що вступив після окупації півострова в партію "Єдина Росія", проте уточнив, що його нібито "змусили" це зробити. Після того, як сепаратиста облили зеленкою, його передали в руки Служби безпеки України.

У Росії трагічно загинула дочка зірки фільму "Місце зустрічі змінити не можна"

четвер, 24 вересень 2020, 17:15

У Москві (РФ) загинула дочка Заслуженого артиста Росії, актора, відомого за фільмами "Місце зустрічі змінити не можна", "Як гартувалася сталь" і "Ати-бати, йшли солдати..." Володимира Конкіна – Софія. Їй було 32 роки. Софія Конкіна вирушила в басейн пр...

На автомобілях якого віку їздять українці: названо цифру

четвер, 24 вересень 2020, 17:15

В Україні підрахували середній вік автопарку. Станом на 1 вересня цього року середній вік машин, які їздять вітчизняними дорогами, становить 14 років. Цікаво, що кількість років автомобіля в Україні варіюється безпосередньо від країни-виробника. Як пов...