
У Києві усунули від роботи та відправили під суд лікаря-акушера-гінеколога, який підозрюється у смерті новонародженого. Про це повідомили у Київській міській прокуратурі, зазначають Патріоти України.
Як стало відомо, ще в травні 2020 року під час пологів медик зробив неправильну оцінку даних плода та провів кесарів розтин. Внаслідок чого дитина отримала непоправні зміни у центральній нервовій системі, від яких через 55 днів померла.
“За вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження та призначено комплексну судово-медичну експертизу, яка підтвердила причинно-наслідковий зв'язок між діями медика та смертю немовляти. Дії лікаря кваліфіковано за ч. 2 ст. 140 (“Неналежне виконання своїх професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому”) КК України”, — розповіли в прокуратурі. Якщо в суді буде доведено вину підозрюваного, за ґрати він може вирушити на строк до трьох років.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...