
У Києві усунули від роботи та відправили під суд лікаря-акушера-гінеколога, який підозрюється у смерті новонародженого. Про це повідомили у Київській міській прокуратурі, зазначають Патріоти України.
Як стало відомо, ще в травні 2020 року під час пологів медик зробив неправильну оцінку даних плода та провів кесарів розтин. Внаслідок чого дитина отримала непоправні зміни у центральній нервовій системі, від яких через 55 днів померла.
“За вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження та призначено комплексну судово-медичну експертизу, яка підтвердила причинно-наслідковий зв'язок між діями медика та смертю немовляти. Дії лікаря кваліфіковано за ч. 2 ст. 140 (“Неналежне виконання своїх професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому”) КК України”, — розповіли в прокуратурі. Якщо в суді буде доведено вину підозрюваного, за ґрати він може вирушити на строк до трьох років.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...