
У Києві усунули від роботи та відправили під суд лікаря-акушера-гінеколога, який підозрюється у смерті новонародженого. Про це повідомили у Київській міській прокуратурі, зазначають Патріоти України.
Як стало відомо, ще в травні 2020 року під час пологів медик зробив неправильну оцінку даних плода та провів кесарів розтин. Внаслідок чого дитина отримала непоправні зміни у центральній нервовій системі, від яких через 55 днів померла.
“За вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження та призначено комплексну судово-медичну експертизу, яка підтвердила причинно-наслідковий зв'язок між діями медика та смертю немовляти. Дії лікаря кваліфіковано за ч. 2 ст. 140 (“Неналежне виконання своїх професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому”) КК України”, — розповіли в прокуратурі. Якщо в суді буде доведено вину підозрюваного, за ґрати він може вирушити на строк до трьох років.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...