
На Тернопольщіні розгорівся черговий скандал, пов'язаний з мобілізацією, - чоловіка, якого призвали до лав Сил оборони 1 лютого, не стало вже за тиждень, передають Патріоти України.
Про смерть Миколи Ірзайкіна (1988 року народження) повідомив мер Тернополя Сергій Надал, висловивший співчуття рідним та близьким військовослужбовця.


В обласному ТЦК та СП прокоментували цей трагічний випадок, заявивши, що людину на фронт не відправляли.
«Солдат Ірзайкін був призваний на військову службу за мобілізацією 01 лютого 2024 року та направлений в навчальний центр для проходження навчання на посаді курсанта навчального взводу відповідної військової частини. Проте, 09 лютого 2024 року на імʼя начальника Тернопільського ОМТЦК СП від командування військової частини надійшло повідомлення про смерть солдата Миколи Ірзайкіна внаслідок гострої легеневої — серцевої недостатності, про що було сповіщено родину військовослужбовця», — йдеться у повідомленні.
Військкоми заявили, що усі призвані до лав ЗСУ військовослужбовці направляються до навчальних центрів для проходження двомісячного курсу базової військової підготовки, після чого, проходять курс за своєю спеціальністю.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...