Приходили не заради стрижки: Поліція запідозрила перукаря через лисих клієнтів

В італійському місті Генуї поліція затримала перукаря після того, як помітила серед його клієнтів надто багато лисих людей. Як виявилося 55-річний чоловік активно займався торгівлею наркотиками. Про це повідомляє італійське видання Tgcom.24, передають Патріоти України.

Генуезьким поліцейським впало в очі, що до перукарні місцевого майстра часто заходять лисі чоловіки, які відразу після цього виходять із закладу. Запідозривши, що перукар займається зовсім не стрижками, правоохоронці провели обшук.

Виявилося, що деякі клієнти різного віку та професій йшли до перукарні з наміром придбати наркотики, а інші поєднували послуги перукаря з придбання однієї або кількох доз.

Під час першого обшуку в приміщенні перукарні слідчі одразу знайшли кілька грамів гашишу. Потім, провівши ретельний огляд, у сховку на горищі виявили 100 грамів кокаїну, чотири прецизійні ваги та матеріали для фасування наркотичних речовини.

Новий закон про мобілізацію: Стало відомо, хто із жінок може отримати повістку

вівторок, 23 квітень 2024, 7:30

У новому законопроєкті про мобілізацію є кілька положень щодо мобілізації жінок. Зокрема, умови закону визначають, що жінки можуть піти на службу лише добровільно. Про це йдеться в тексті закону про мобілізацію, передають Патріоти України. Зазначаєтьс...

Скорочення будуть практично в усіх галузях: Українців частіше звільнятимуть, ніж братимуть на роботу - прогноз

вівторок, 23 квітень 2024, 6:43

Найближчим часом український ринок праці перебуватиме у досить статичному стані: в основних секторах економіки не очікується як різкого зростання вакансій, так і хвилі звільнень, передають Патріоти України. Втім, компанії, які мають намір змінювати к...