
Капітана ЗСУ за самовільне залишення військової частини засуджено до 3 років і 1 місяця позбавлення волі. Про це інформують Патріоти України із посиланням на прес-службу військової прокуратури Центрального регіону.
Богунський районний суд м. Житомира підтримав позицію прокурора і визнав військовослужбовця винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України (самовільне залишення військової частини без поважних причин тривалістю понад один місяць в умовах особливого періоду).
Встановлено, що кадровий військовий однієї з військових частин, яка дислокується у Житомирі, в квітні 2019 року, маючи на меті ухилитись від конституційного обов`язку пов`язаного із захистом Батьківщини, без дозволу відповідних командирів та начальників залишив територію військової частини та проводив час за власним розсудом. "На злочинний шлях, до речі, капітан-прогульник став повторно - у 2018 році офіцер вже відбував покарання протягом 2 місяців на гауптвахті за втечу зі служби", - йдеться в повідомленні.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...