Приховував цілий рік: Андрій Данилко втратив близьку людину (фото, відео)

 Данилко з мамою. Архівне фото.В українського співака Андрія Данилко, який виступає під творчим псевдонімом Вєрка Сердючка, сталося горе в сім'ї – у нього померла мама. Артист не хотів афішувати траур, тому про смерть матері артиста стало відомо лише через рік. За словами джерел, близьких до Світлани Іванівни Волкової, так звали маму Андрія Данилка, вона пішла з життя на 83-му році. Про це йдеться в програмі "Викриття. Післямова", передають Патріоти України.

Друг артиста – співак EL Кравчук зізнався, що Андрій був на похороні в її рідному селі, де вона жила. Музикант зазначив, що вони з мамою були близькими друзями. Про смерть рідної людини шоумен розповів тільки найближчим, в тому числі й своїй бек-вокалістці. "Я знала про це. Мені Андрій написав: "померла мама... ", - зізналася Олена Романовська.

Варто зазначити, що мама Андрія Данилка була двічі в шлюбі. Андрій – третя її дитина. Вона все життя прожила в селі під Полтавою. З Андрієм Данилком у неї були хороші стосунки.

Коротко про знаменитість:

Вєрка Сердючка – вигаданий жіночий персонаж, який придумав і створив український артист Андрій Данилко 1992 року. Прототипом персонажа стало його шкільне кохання Анна Сердюк, а ім'я Віра дісталося від шкільної прибиральниці.

Навіть не намагайтеся протестувати: 8 повсякденних речей, які люблять усі коти

субота, 16 жовтень 2021, 0:32

Усі коти унікальні і можуть любити чи не любити різні речі. Втім, є фундаментальні 8 речей, які характерні для 99% муркотунів. За стереотипом, більшість котів не любить купатися, пилосос, їзду в авто і собачий гавкіт. Якщо ж хтось і ставиться до цього ...

З архіву ПУ. Чоловік на карантині вирішив вирощувати картоплю, але до такого врожаю він був не готовий (фото)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:30

30-річний британець на ім'я Тім Аріс від нудьги на карантині почав вирощувати картоплю, моркву та інші овочі. Ось тільки до чого призведе ця затія, чоловік навіть не здогадувався, передають Патріоти України. . Копаючи город, агроном-любитель натрапив н...