Прихистив "Миротворець": Усик і Ломаченко потрапили до списку зрадників України

Українські боксери Олександр Усик і Василь Ломаченко потрапили у список сайту "Миротворець" як зрадники батьківщини, передають Патріоти України.

У коментарі ресурсу щодо включення спортсменів в базу даних йдеться: "Заперечення російської агресії. Участь в антиукраїнських пропагандистських заходах Росії (країна-агресор). Маніпуляція суспільно значущою інформацією. Противники незалежності українського православ'я від підконтрольної Росії (країна-агресор) РПЦ".

Сайт "Миротворець"

У базу зрадників батьківщини боксери потрапили після того, як знялися в російському фільмі про церкву і заявили, що не мають наміру розривати відносини з росіянами через конфлікт двох країн.

Новий закон про мобілізацію: Стало відомо, хто із жінок може отримати повістку

вівторок, 23 квітень 2024, 7:30

У новому законопроєкті про мобілізацію є кілька положень щодо мобілізації жінок. Зокрема, умови закону визначають, що жінки можуть піти на службу лише добровільно. Про це йдеться в тексті закону про мобілізацію, передають Патріоти України. Зазначаєтьс...

Скорочення будуть практично в усіх галузях: Українців частіше звільнятимуть, ніж братимуть на роботу - прогноз

вівторок, 23 квітень 2024, 6:43

Найближчим часом український ринок праці перебуватиме у досить статичному стані: в основних секторах економіки не очікується як різкого зростання вакансій, так і хвилі звільнень, передають Патріоти України. Втім, компанії, які мають намір змінювати к...