Приклад для багатьох: У Швейцарії подружжя знайшло кругленьку суму грошей на дорозі й повернуло їх власнику

У Швейцарії подружжя знайшло на вулиці конверт, у якому було 20 тис. франків (понад $21 тис.), та повернуло його власнику, інформують Патріоти України.

Як повідомили у швейцарській поліції, у комуні Мартіньї німий літній чоловік отримав у банку 20 тис. франків та поклав їх у конверт. Але загубив гроші дорогою до своєї машини. Відсутність грошей літній чоловік помітив вже вдома, він подумав, що гроші вкрали та звернувся до поліції.

Тим часом конверт з грошима знайшло на вулиці подружжя. На щастя, у конверті була розписка та контактні дані власника. Чоловік і жінка поїхали додому до літнього чоловіка та повернули йому усю суму. На знак вдячності чоловік дав їм 500 франків.

В уряді готують українцям нові тарифи на комуналку: Стало відомо, коли чекати змін

неділя, 29 січень 2023, 9:56

В Україні будуть нові тарифи на комуналку. Причому не лише для підприємців, але й для побутового сектору, якому зазвичай вартість комунальних послуг підвищують в останню чергу, передають Патріоти України. Очевидно, на підвищення вартості комунальних по...

29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв Крут: Історичні фото та архівні документи

неділя, 29 січень 2023, 9:00

Як і 105 років тому кращі сини та дочки України не на життя, а на смерть б'ються за свободу та незалежність з московською імперією. В Україні сьогодні, 29 січня, відзначають День пам'яті Героїв Крут, вшановуючи пам'ять полеглих у бою студентів і курсан...