Приклад для багатьох: У Швейцарії подружжя знайшло кругленьку суму грошей на дорозі й повернуло їх власнику

У Швейцарії подружжя знайшло на вулиці конверт, у якому було 20 тис. франків (понад $21 тис.), та повернуло його власнику, інформують Патріоти України.

Як повідомили у швейцарській поліції, у комуні Мартіньї німий літній чоловік отримав у банку 20 тис. франків та поклав їх у конверт. Але загубив гроші дорогою до своєї машини. Відсутність грошей літній чоловік помітив вже вдома, він подумав, що гроші вкрали та звернувся до поліції.

Тим часом конверт з грошима знайшло на вулиці подружжя. На щастя, у конверті була розписка та контактні дані власника. Чоловік і жінка поїхали додому до літнього чоловіка та повернули йому усю суму. На знак вдячності чоловік дав їм 500 франків.

Nike шокує: На картині XVII столітті намальована модна річ, котра з'явилась у широкому вжитку лише три сторіччя пізніше (фото)

середа, 31 травень 2023, 21:31

Портрет, виставлений у Національній галереї у Великій Британії, спантеличив любителів мистецтва після того, як 57-річна Фіона Фоскетт із дочкою помітили те, що на намальованому хлопчику одягнені кросівки Nike. Про це пише The Mirror. Портрет, виставлен...

Студентам-свідкам було весело: У Рівному на вулиці жінка роздягнулась та танцювала (відео)

середа, 31 травень 2023, 21:15

У Рівному біля місцевого автотранспортного коледжу жінка роздягнулась перед студентами та станцювала. Її зняли на відео. Про це пише телеграм-канал "Рівне 1283", передають Патріоти України.