Приклад для України? Перша з країн СНД анонсувала вихід із карантину і двічі виплатить громадянам компенсацію

Казахстан першим з країн СНД почав виходити з режиму надзвичайного стану. Там підсумували результат боротьби з коронавірусом і пообіцяли нікого не кидати в біді, передають Патріоти України.

З 11 травня Казахстан повернеться до звичайного режиму існування країни, якщо не трапиться новий спалах захворювання коронавірусною інфекцією. Президент республіки Касим-Жомарт Токаєв зазначив, що поширенню небезпечного вірусу переважно вдалося запобігти. ВООЗ також відзначили ефективність республіки у протидії пандемії.

Зі статистики: 4,2 млн осіб отримали фінансову допомогу; 570 тис. отримали продуктові набори; 1,1 млн осіб у квітні-травні отримають допомогу від держави на оплату комунальних послуг. Уряд виплатить допомогу громадянам, які втратили доходи, в розмірі $100 і за другий місяць карантину також.

Понад 1,6 млн громадян отримали відстрочку по виплатах позик і кредитів на загальну суму понад $848 млрд.

Але торгово-розважальні центри, кінотеатри, ресторани, парки та інші місця масового скупчення людей поки будуть закриті для відвідування. Продовжиться практика дистанційного навчання у вишах, коледжах та школах. Попри успіхи, президент запевнив, що розслаблятися ніхто не буде.

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Згадали малярію і чуму: Вчені спрогнозували, коли може закінчитися пандемія COVID-19 у світі

субота, 31 жовтень 2020, 2:00

Патогени вірусів, які вражали мільйони людей протягом історії, досі з нами. Викорінити їх повністю неможливо. Таких висновків дійшли науковці з Південної Кароліни у США, передають Патріоти України. Єдине захворювання, з яким фахівцям вдалося покінчити,...