
На адмінмежі між Кримом і Херсонською областю українські прикордонники виявили 25 осіб, які порушили порядок в'їзду на окупований півострів. Їх оштрафували на загальну суму 42 500 гривень, повідомляють Патріоти України.
"Під час перевірки документів на КПВВ "Каланчак" прикордонники виявили 17 громадян України, а на КПВВ "Чонгар" 8 громадян України, які порушили порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. Всі вони незаконно потрапили до анексованого Криму з території Російської Федерації через Керченський міст", - йдеться в повідомленні Херсонського прикордонного загону ДПСУ. Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 204-2 КпАП України.
Уряд оновив умови державної програми «єОселя», розширивши підтримку для ветеранів війни та сімей загиблих захисників України, передають Патріоти України. Згідно з новими правилами, ветерани та родини полеглих Героїв зможуть оформити пільгову іпотеку пі...
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...