Прикривалися "високими посадами": У Дніпрі бізнесмен викрив банду фейкових волонтерів

Гроші з рахунків благодійного фонду "Світ чудес" одразу ж переводили у готівку.


Фото: rian.com.uaТроє зловмисників діяли у Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові і Київській області. Тобто обирали міста, куди привозять поранених і є великі госпіталі. Самі організатори фонду діяли з території Київщини за наступною схемою: обдзвонювали бізнесменів, представлялися від імені заступника губернатора, який займається проблемами АТОвців, передають Патріоти України.

Наполегливо просили у бізнесменів перерахувати на потреби поранених по 15 тис. грн. На сьогодні встановлено 40 потерпілих на суму 526 тис. грн. Слідством вже встановлено, що на потреби поранених жодної копійки витрачено не було.

Підозри щодо них виникли у одного з бізнесменів Дніпра, який близько знайомий з заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації. Коли з'ясувалося, що ті, хто дзвонили – самозванці, за ними почали стежити і навіть перевели гроші на рахунок. Коли стало зрозумілим, що це шахраї, слідча група з Дніпра виїхала до Київської області і затримала зловмисників. Наразі з'ясовується реальна сума, яку назбирали шахраї.

З архіву ПУ. "Це наша земля, їдь додому": У Грузії побили і закидали камінням росіянина

середа, 23 червень 2021, 2:00

На грузинському гірськолижному курорті Гудаурі близько 30 місцевих жителів побили російського пілота-парапланериста Федора Челишева. Били під соусом «це наша земля, їдь додому». За свідченням очевидців, росіянина били ногами, камінням, по голові і всьо...

З архіву ПУ. А нашим слабо? - Мережу вразила поведінка китайського поліцейського (фотофакт)

середа, 23 червень 2021, 1:00

Поліцейський допоміг старенькому чоловіку перетнути перехрестя, перенісши його на своїй спині. Відповідне відео з камер відеоспостережень у китайській соцмережі Weibo виставила бригада дорожньої поліцій М'яньяна, що у Китаї. Вона описала це відео як "к...