
Служба безпеки України знешкодила злочинну організацію, серед яких були громадяни РФ. Так, група під виглядом добробатів шантажувала підприємців Києва. Про це поінформувала пресслужба СБУ, передають Патріоти України.
Правоохоронці знешкодили злочинну організацію, яка шантажувала підприємців Києва. "Встановлено, що угруповання очолював кримінальний авторитет на прізвисько "Лєший", причетний до численних рейдерських захоплень столичних підприємств. Також серед організаторів банди були двоє російських громадян - вихідців із Північного Кавказу. Один із них перебуває під санкціями РНБО", - встановили в СБУ.
Так, стверджується, що діяльність угруповання могла "призвести до дестабілізації криміногенної ситуації в столичному регіоні в інтересах країни-агресора". У Києві організація діяла під виглядом добровольчих формувань, систематично вимагаючи гроші з локальних підприємців. У разі відмови її члени психологічно тиснули на киян, погрожували фізичною розправою і нищили майно.
"Зафіксовано понад 10 епізодів підпалу автомобілів та об’єктів нерухомості потерпілих, а також нанесення їм тяжких тілесних ушкоджень із застосуванням зброї. Отримані гроші зловмисники спрямовували до так званого "общака", який на момент обшуку становив $354 тис.", - додали в СБУ.
Правоохоронці затримали голову організації, двох громадян РФ і ще трьох членів угруповання, коли ті "вибивали" зі столичного бізнесмена $80 тис.
Їм повідомили про підозру за статтями ККУ:
"Крім того, вирішується питання щодо додаткової кваліфікації дій фігурантів за ст. 255-1 Кримінального кодексу України (встановлення або поширення злочинного впливу). Триває розслідування, щоб притягнути до відповідальності всіх осіб, причетних до діяльності злочинного угруповання", - наголосили в Службі.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...