Прилетіли більше трьох мільярдів років тому: Вчені вперше знайшли неспростовні докази космічного походження життя на Землі

В горах Махонджва в Південній Африці, у вулканічних відкладеннях віком понад три мільярди років, були виявлені частинки позаземної органічної речовини, повідомляють Патріоти України з посиланням на Sciencealert.

"Це вперше, коли ми знайшли фактичні докази наявності позаземного вуглецю в земних породах", - пояснив астробіолог Френсіс Уестолл з Національного центру наукових досліджень Франції.

За словами вчених, відкриття в Південній Африці може послужити підтвердженням теорії, що разом з метеоритами на Землю могли бути занесені окремі органічні форми.

Так, у вулканічному родовищі Josefsdal Chert дослідники виявили шар породи товщиною 2 міліметри, що відрізняється двома аномальними ознаками. Аналіз показав, що 3,3 мільярда років тому порода містила два органічних речовини, з великою ймовірністю, неземного походження.

За запевненням вчених, в Африці знайдені найстаріші зразки космічного матеріалу з усіх коли-небудь знайдених на Землі. Одна з хімічних сигнатур нагадала ту, що зустрічається у фрагментах давніх метеоритів з органічними сполуками, інша - поєднання нікелю, хрому та заліза - є нехарактерною сумішшю для порід і вчені припускають її "космічне" коріння.

"Важко уявити собі катаклізм, який залишив би як органічну речовину, так і приватні мінерали в такому тонкому осадовому шарі", - зазначили вчені.

Не злякалася ні людей, ні собак: У США дика ведмедиця влаштувала переполох у місті (відео)

понеділок, 24 лютий 2020, 8:08

Жителів американського міста Монровіа наполохала дика ведмедиця, передають Патріоти України. . Зоологи запевняють, вирушити до людських помешкань ведмедицю змусив голод. Вона прокинулася через ранню зиму і шукала смачненького. . Урешті гостю таки пі...

Скільки українців користуються інтернетом, а скільки дивляться телебачення: Цікаві дані

понеділок, 24 лютий 2020, 7:55

Державна служба статистики підрахувала, що станом на 1 січня 2020 в Україні було 28 мільйонів 787 тисяч користувачів інтернету, з яких фізичних осіб - 25 мільйонів 683 тисячі. Водночас користувачів платного багатоканального телебачення 2 мільйони 884 т...