Прилетів із Москви: В аеропорту Лондона літак впав на ніс (фото)

У процесі падіння трап, приєднаний до літака, виламав двері по лівому борту.

У найбільшому лондонському аеропорту Хітроу літак Boeing 787 Dreamliner авіакомпанії British Airways впав на ніс. Фотографії з місця події опублікував користувач M Zulqarnain B в Twitter, передають Патріоти України.

Інцидент стався ще 18 червня. Відомо, що Boeing 787 прилетів 16 червня з Москви і з того моменту не виконував рейси. Він був припаркований на віддаленій стоянці.

У процесі падіння трап, приєднаний до літака, виламав двері по лівому борту. Причиною падіння стали так звані "запобіжні стопори", які передбачені на лайнерах. Якщо техніки виконують на землі перевірку системи прибирання шасі і забувають перед цим встановити їх, то стійка складається.

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...

Хіти тижня. Десять левів вилізли на дерево поспати: Унікальне фото підірвало інтернет

субота, 24 липень 2021, 1:00

У Національному парку Серенгеті (Африка) десять левів вилізли на дерево, щоб поспати - і це дивовижне видовище, від якого перехоплює дух. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України. Фотограф з Кенії, Пол Кіру, був такий схвильований, побачив...