"Примите меры!": На могилі батьків Путіна залишили загадкову записку (фотофакти)

Невідомі активісти залишили на могилі батьків президента Росії Володимира Путіна у Санкт-Петербурзі записку. Фотографію послання опубліковано у телеграм-каналі Феміністського антивоєнного опору – організації, яка влаштовує протестні та мистецькі акції проти війни в Україні.

Звернення до покійних батьків президента є сторінкою зі шкільного щоденника з текстом: «Шановні батьки! Ваш син потворно поводиться! Прогулює уроки історії, б'ється з сусідами по парті, загрожує підірвати всю школу! Вживіть заходів!»

Батьки Путіна – Володимир Путін та Марія Шеломова (Путіна) померли відповідно у 1999 та 1998 роках, ще до того, як їхній син став президентом. Батько російського аресора був простим робітником, а за часів Другої світової війни воював у військах НКВС. Мати після війни працювала санітаркою, двірницею, приймальницею товару, сторожем, прибиральницею. Обидва батьки померли від раку.

Неприємний сюрприз для Сі: У Китаї спалахнули масштабні антиковідні протести (відео)

понеділок, 28 листопад 2022, 0:36

В останні дні в Пекіні, Шанхаї, Сіані, Нанкіні та інших китайських містах спалахнули протести проти політики суворих протикоронавірусних обмежень та блокувань. Обмеження та політика «нуль ковід», що проводиться лідером Сі Цзіньпіном, викликають поступо...

Керував чемпіон із вищого пілотажу: У Росії під час зльоту розбився вертоліт

неділя, 27 листопад 2022, 23:43

У Росії під час зльоту в селі В'язівець Тверської області розбився вертоліт Robinson-66. На борту перебували два брати: Олександр та Дмитро Курильови. Вони загинули на місці. Про це повідомляє Telegram-канал Mash, передають Патріоти України. У п'ятницю...