Принади нелюдських сатрапій: У Туркменістані санкціановано масові вбивства задля протистояння коронавірусу

Зоозахисники з Ашхабаду забили на сполох: вилов тварин перетворився для деяких на джерело для наживи.

У Туркменістані влада для нібито боротьби з коронавірусом наказала вбивати домашніх кішок і бродячих тварин. Знищувати домашніх улюбленців вирішили в столиці країни Ашхабаді, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Радіо Азатлик".

Відзначається, що вилов кішок і собак в Ашхабаді здійснюють співробітники міських комунальних служб, домоуправлінь, а також спецслужби. Їх знищують отрутою, яку розкидають двірники і співробітники комунальних служб.

Крім того, зоозахисники з Ашхабаду забили тривогу: вилов тварин перетворився для деяких на джерело для наживи. Вкрадених породистих кішок і собак працівники комунальних служб і самі шкуродери пропонують викупити зоозахисникам, ставки викупу – від 50 до 150 манат (приблизно 350-1000 грн). Собак також нібито холоднокровно продають на м'ясо і жир. Ашхабадська влада тему вилову бездомних тварин коментувати відмовилася.

Хіти тижня. Стала відома причина раптової смерті відомої української соціологині

понеділок, 6 квітень 2020, 11:00

Ірина Ериківна кожного дня чекала операції, проте її не могли провести через погані показники крові. «Як так вийшло, що Іра померла? За 10 днів до смерті вона прийшла, як завжди, активна, позитивна в кабінет до головлікаря і каже: «У мене нічого не бол...

Хіти тижня. Метастази Медведчука: "Зритель хочет слышать русский", - телеведуча, котра отримала премію "Журналіст року-2019", виступила проти квот для української мови (відео)

понеділок, 6 квітень 2020, 10:00

Ведуча телеканалу NewsOne Діана Панченко заявила, що глядачі краще дивляться контент російською мовою та розкритикувала квоти на українському ТБ для державної мови. Про це Панченко, яка отримала премію "Журналіст року-2019", сказала в інтерв'ю промоско...