Все сталося 25 років тому: Принцеса Діана стала жертвою великого обману, її брат зробив заяву й наполягає на розслідуванні

Молодший брат принцеси Діани Чарльз Спенсер вимагає від корпорації BBC повторного розслідування того, як їхній журналіст Мартін Башир отримав згоду принцеси на інтерв'ю. Спенсер вважає, що Башир обманним шляхом примусив Леді Ді до розмови, яка відбулася 25 років тому, передають Патріоти України.

Так, у відомому інтерв'ю принцеса Діана вперше розповіла, що в її шлюбі з принцом Чарльзом є проблеми. Брат Леді Ді Чарльз Спенсер заявив, що Мартін Башир використовував підроблені банківські виписки. Вони нібито служили підтвердженням того, що помічникам принцеси платили за злив інформації про неї.

Крім того, Спенсер стверджує, що Башир намагався завоювати довіру Діани тим, що її нібито прослуховують служби безпеки. Також він зазначив, що в BBC про обманні методи журналіста знали та прикривали це.

Генеральний директор корпорації BBC Тім Деві підтвердив, що повторне розслідування проведуть і його умови оголосять найближчими днями: "BBC дуже серйозно ставиться до порушеного питання, і ми хочемо докопатися до істини. Ми в процесі проведення ретельного та всебічного розслідування", – сказав Деві.

Також відомо, що нині Мартін Башир є кореспондентом корпорації з релігійних питань, а зараз перебуває на лікарняному – він відновлюється після операції на серці через ускладнення, спричинені коронавірусом.

У небі над Гаваями з'явилась моторошна синя спіраль. Науковці з'ясувували природу явища. Версія про НЛО виявилась не такою вже безглуздою

четвер, 2 лютий 2023, 13:05

Скоріш за все мало місце активність космічного апарату, до кінця не зрозуміло якого. Однак є припущення. Вчені з’ясували, що моторошна спіраль, яку раніше в січні зафіксував гігантський телескоп у небі над Гаваями, була спричинена не інопланетянами, а ...

"Хто в окопах з ваших батьків? Ви самі чому тут?!": Викладачка київського вишу "відправила" студентів на фронт через мову (відео)

четвер, 2 лютий 2023, 13:00

У Державному торговельно-економічному університеті спалахнув мовний скандал. Викладачка "відправила" студентів та їхніх батьків через мову на фронт. Так, у мережі оприлюднили відео, на якому викладачка київського вишу починає пару російською. Натомість...