Принизила королівських лікарів: Меган Марк влаштувала новий скандал

Меган Маркл

Герцогиня Сассекська одразу після приходу в королівську сім'ю дала зрозуміти, що вона буде регулярною порушницею королівських правил і протоколу. Так, чергова забаганка Меган Маркл полягає в тому, аби її пологи приймав не королівський акушер, а жінка, яку вона сама для себе знайшла, повідомляють Патріоти України.

Незважаючи на те, що чутки про незвичні пологи герцогині Сассекської ходили ще з початку січня, офіційно інформація щодо її забаганок підтвердилася за декілька тижнів до народження первістка.

Як повідомляє джерело, Меган Маркл відмовилася від послуг лікаря-акушера, який приймав пологи у Кейт Міддлтон під час народження всіх трьох спадкоємців престолу, а також від його команди. Вона назвала їх "чоловіками в костюмах".

Варто відзначити, що гінекологи Алан Фартінг і Гай Торп-Бестон мають звання фахівців по пологах з високим ризиком. Проте герцогиня Сассекська забажала, щоб за народження її первістка відповідала жінка-акушер. Таким чином вона вкотре привернула увагу до своїх феміністичних поглядів.


Сподівався на карасів: На одному з київських озер чоловік упіймав гігантську рибу (фото)

субота, 3 червень 2023, 20:29

Як зізнався чоловік на ім’я Василь, він сподівався упіймати карасів. Натомість вдалося витягти з води такого велетня.

Нібито від Печерського суду: Українці отримують небезпечні SMS

субота, 3 червень 2023, 20:16

Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України попереджає про розповсюдження серед українців фішингових SMS. Про це повідомляє Держспецзв’язку, передають Патріоти України. Повідомлення надходять від адресанта SUDpovistka нібито від...