
Народний артист України Іво Бобул написав звернення з купою граматичних помилок. Відповідний допис з'явився на сторінці у Facebook артиста, передають Патріоти України.
У тексті звернення настільки багато граматичних помилок, що дописувачі жартома припустили, що його писав малолітній онук співака.

Користувачі мережі одразу відреагували на форму та зміст написаного: "А липи цвітуть духмяні духмяні, якусь діч несе Бобул киянам)", "Мені здається, чи в тексті дуже багато помилок?", "Іво, правопису повчіться трішки, а потім радьте))", "Сторінку Бобула веде його малорічний онук? Так помилки в кожному слові".
Сам Бобул у дописі зазначив, що на виборах мера Києва має намір голосувати за Олександра Попова: "З такою агітацією і ворогів не треба, а іншим кандидатам залишається лише йти плакати", - йдеться в одному з коментарів.
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...