
Народний артист України Іво Бобул написав звернення з купою граматичних помилок. Відповідний допис з'явився на сторінці у Facebook артиста, передають Патріоти України.
У тексті звернення настільки багато граматичних помилок, що дописувачі жартома припустили, що його писав малолітній онук співака.

Користувачі мережі одразу відреагували на форму та зміст написаного: "А липи цвітуть духмяні духмяні, якусь діч несе Бобул киянам)", "Мені здається, чи в тексті дуже багато помилок?", "Іво, правопису повчіться трішки, а потім радьте))", "Сторінку Бобула веде його малорічний онук? Так помилки в кожному слові".
Сам Бобул у дописі зазначив, що на виборах мера Києва має намір голосувати за Олександра Попова: "З такою агітацією і ворогів не треба, а іншим кандидатам залишається лише йти плакати", - йдеться в одному з коментарів.
На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...