"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України.

Діва

Діва не підпускає до себе людей поки не буде впевнена, що їм можна довіряти. Вона доволі важка особистість у відносинах. Для того, щоб Діва полюбила когось, вона повинна послабити свій захист і відкритися, що їй не властиво.

Скорпіон

Скорпіон то холодний, то палюче гарячий, тому його важко прорахувати. Скорпіон може неймовірно виснажувати, саме тому він так швидко виходить зі стосунків. Поки Скорпіон не дозріє емоційно, він не буде готовий до реальних стосунків.

Стрілець

Стрілець - дуже волелюбний знак. З одного боку з ним не буває нудно, а з іншого - він дуже непостійний у своєму виборі. Стрілець постійно шукає собі нових пригод.

"Волосся стало дибки": Втікач-Азаров видав новий перл про українські школи

вівторок, 24 листопад 2020, 14:47

Колишній прем'єр-міністр України і втікач Микола Азаров продовжує видавати нові дивні висловлювання, передають Патріоти України. На цей раз в ефірі телеканалу NewsOne колишній чиновник розповів про те, що нібито в Україні військових ЗСУ і дітей у школа...

Врятує там, де люди не пройдуть: У Туреччині створили робота для евакуації поранених солдатів з поля бою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:34

У Туреччині з багатоцільової наземної платформи з дистанційним управлінням BOĞAÇ зробили робота, який здатний евакуювати поранених солдатів з поля бою. Про це повідомляють на сайті Elektroland Defence, передають Патріоти України. За допомогою нової без...