Природа на щось натякає? Росію засипало гігантським "коронавірусним" градом (відео)

Розміри градин за вимірами очевидців досягали 5-7 сантиметрів.

У Росії випав величезний "коронавірусний" град. Річ у тому, що шматки льоду, які наробили лиха в декількох районах Кузбасу (Кемеровська область) нагадували за формою вірус SARS-CoV-2 - круглі та з шипами. В мережі на відео з'явилися наслідки руйнувань: потрощені дахи будинків і споруд, автомобілі, інше майно, втрачений урожай. Про це пише КП, передають Патріоти України.

Така негода обрушилася на "вугільну столицю" РФ в четвер, 2 липня. Найбільше постраждали Тисульский і Маріїнський райони Кузбасу. "Особливо сильним він виявився в селищі Комсомольський", - йдеться в описі до відео. Розміри градин за вимірами очевидців досягали 5-7 сантиметрів.

Зазначимо, що Росія з 668 тисячами хворих на 3 липня займає третє місце за кількістю хворих на коронавірус у світі. На першому - США, а на другому - Бразилія.

Можуть не лише в обличчя плюнути: В Астраханській області Росії зграя верблюдів тероризує населення

понеділок, 3 серпень 2020, 22:45

Люди говорять, що бояться ходити на роботу, коли верблюди збираються у великі табуни і прямують вулицями. Колишній господар верблюдів, пенсіонер Юрій Серебряков випустив 80 тварин на волю, бо вже не зміг доглядати за ними. Місцеві стверджують, що твари...

У Львові раптово помер відомий український науковець

понеділок, 3 серпень 2020, 22:28

Наукові дослідження, що проводив Богдан Забавський, стосуються питань теорії кілець і модулів, алгебричної К-теорії, алгебричної геометрії, лінійної алгебри. Про причину смерті науковця наразі не повідомляють. «Це дуже велика втрата. Займався алгеброю....