"Прискачуть" циклон і магнітні бурі: Синоптик розповіла, де в Україні і коли чекати сильних злив

Українців чекають головні болі - через зміну погоди і магнітні бурі. І про перше, і про друге попередила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України.

Магнітні бурі триватимуть до 29-30 вересня. Одночасно в Україну приходить циклон Зора. Тож погода в Україні 29 вересня буде грозова: сильні зливи очікуються на заході країни, а також у Вінницькій та Одеській областях. Менш слабкі дощі очікуються в центрі і на півдні України (виняток – Запоріжжя і Крим). На решті території опади будуть рідкістю.

Вітер буде рвучко дути зі сходу і південного сходу. Температура по Україні в середньому втримається на позначках +18-23 градуси, тепліше буде на півдні – до +28 градусів. Погода в Києві завтра ще буде теплою – близько +20 градусів і без істотних опадів. А ось погода в Україні 30 вересня – на свято Віри, Надії, Любові та Софії – буде вже холодною.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...