Пристрасть і бізнес єдиного розливу: У Сан-Паулу фонтан у формі ведмедя роздає перехожим безкоштовне пиво (фото)

Щоб ви знали, бразильське пиво обов'язково гармонійно поєднує смак солоду і хмелю з типово національними інгредієнтами, такими як маніока, мед, кава і рападура.

Заснована в 1995 році пивоварня «Колорадо» сьогодні визнана однією з найбільших і найкращих на національному ринку Бразилії, повідомляють Патріоти України.

Щоб зрозуміти, що вдає із себе бразильське пиво, перш за все треба згадати про обов'язкову присутність в ньому гармонійного поєднання смаку солоду і хмелю з типово національними інгредієнтами, такими як маніока, мед, кава і рападура.

Пристрасть і бізнес єдиного розливу

Пляшки з кольоровою етикеткою від засновника компанії Марсело Карнейро з Ріо-де-Жанейро тепер відомі далеко за межами Бразилії. А колись, на зорі буму виготовлення пива за рецептами домашніх пивоварів, він відправився в Рібейран-Прету, щоб відкрити свою першу виробничу лінію.
Пиво увійшло в його життя як бізнес, але сьогодні це захоплююча пристрасть, яка змушує Марсело ділитися зі споживачем секретами домашніх пивоварів.
Компанія пожертвувала різними невеликими виробництвами з виготовлення пива, щоб заохотити і підтримати належну конкуренцію серед домашніх пивоварів.
Доказом цього підходу є марка пива Demoiselle, рецепт якого був розроблений пивоваром-самоучкою Carioca Ricardo Rosa. До речі, це пиво завоювало золоту медаль на European Beer Star-2008, в категорії портер або темного пива.
Сьогодні компанія просуває на споживчий ринок новий сорт пива Cervejaria Colorado.

Ведмідь на розливі

Для просування пива Cervejaria Colorado з логотипом «ведмідь» бренд встановила безкоштовний пивний фонтан на вулицях Сан-Паулу.
Якщо назва «Колорадо» асоціюється зі штатом США, то для любителів пінного напою це нагадування про бразильському пиві.
Щоб забезпечити просування пива в своєму рідному місті (Сан-Паулу), у бренда виникла ідея побудувати і встановити на вулиці досить оригінальний фонтан у вигляді статуї ведмедя.

У ніг величезної статуї знаходиться голова того ж ведмедя, збільшена до природних масштабів. Голова і подає пиво всім бажаючим.

А можна ще стаканчик?

Цей безкоштовний фонтан був встановлений в Сан-Паулу, після закінчення рекламної акції фонтанує ведмідь назавжди залишиться в муніципалітеті Рібейран-Прету, на пивоварному заводі, що належить компанії.

Маркетингова акція дозволила багатьом жителям Сан-Паулу долучитися до суспільства любителів пива і випити охолоджений напій під гарячим бразильським сонцем, в міру ... звичайно!

Для бажаючих сфотографуватися у незвичайного фонтану - послуга безкоштовна.

Маркетинг в дії: таким віртуозним ходом виробник ідентифікував нову марку пива з атрибутом у вигляді ведмедя і якісним смаком нового продукту.

На даний момент компанія виробляє близько 100 тисяч літрів на місяць. Планує збільшити випуск якісного національного пива в п'ять разів.

З архіву ПУ. Скрепа на скрепу: Забіяка з "Оплоту", котрий п'яним на День десантника у Москві бив пику покійному телепропагандисту, відреагував на його самогубство

неділя, 15 грудень 2019, 10:00

Причиною суїциду колеги називають любовний трикутник. Про те, як вплинуло побиття річної давнини на вразливого юнака посеред мирної Москви від рук не «українського фашиста», а захисника «руского міра», його колеги по пропаганді тепер воліють мовчати.

Смерть чатувала на туристів: Через виверження вулкану в Новій Зеландії загинуло 15 осіб

неділя, 15 грудень 2019, 9:55

Шокована країна Півдня Тихого океану підбиває трагічні підсумки виверження, котре сталося 9 грудня на острові Вайт-Айленд. Кількість жертв зросла до 15 осіб, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Радіо свобода". Як повідомляється, тіла двох лю...