Пристрасті кипіли: В ОРЛО вибрали "Міс ЛНР-2021" (фото)

У непідконтрольному Україні Луганську 16 червня пройшов Фінал щорічного конкурсу краси і таланту «Міс ЛНР-2021». Про це повідомляють підконтрольні ОРЛО ресурси, передають Патріоти України.
Як уточнили організатори конкурсу, в ньому брали участь 12 дівчат з ОРЛО, ОРДО і нібито підконтрольної Україні території Луганщини. За підсумками конкурсу звання найкрасивішої дівчини «республіки» отримала 25-річна луганчанка Вікторія Костильова. Вона зазначила: «Я не ожидала, до сих пор не верится! Победа далась мне очень тяжело, но от этого тяжелого труда я получала огромное удовольствие. Это состязание приносило такую энергию, что трудно выразить словами — это нечто! Девушки, участвуйте в конкурсах, это непередаваемые эмоции, это счастье!».

Організатори заходу додали, що «такого, что творилось в комнате президиума, где заседали члены судейской коллегии, считали баллы, поднимали руки, спорили — такого накала еще не было никогда!».

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...

Хіти тижня. Десять левів вилізли на дерево поспати: Унікальне фото підірвало інтернет

субота, 24 липень 2021, 1:00

У Національному парку Серенгеті (Африка) десять левів вилізли на дерево, щоб поспати - і це дивовижне видовище, від якого перехоплює дух. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України. Фотограф з Кенії, Пол Кіру, був такий схвильований, побачив...