Присутність людей його не турбувала: Ведмідь вирив нору та влаштувався на зимову сплячку під жилим будинком (відео)

Під будинком Майкла та Джудіт Пей ведмідь знайшов затишне місце. Хижак вирішив влаштуватися там та приготувався до зимової сплячки, передають Патріоти України.

Джудіт Пейн пригадала, що раніше вона вже бачила цього ведмедя. Жінка почула, як гавкають собаки, тому підійшла до скляних дверей на вулицю. Коли її побачив хижак, він злякався й втік. Як виявилося, згодом все ж повернувся подрімати.

Сім'я зазначила, що це не вперше лісові звірі приходять до них у двір. Проте жоден не планував залишатися там на довго чи будувати собі тимчасове житло.

Яке житло зробив собі ведмідь

Хижак зробив невеличкий підкоп, який допоміг йому вирити нору в 1,5 метра шириною. Після чого ведмідь в неї влігся та заснув, не реагуючи на людей та собак.

Майкл і Джудіт зазначили, що їм не відомо скільки часу хижак провів під їхнім будинком, але припускають, що недовго. Ведмеді в Колорадо тільки почали готуватися до довгої зимової сплячки.

Сім'я викликала на допомогу інспектора державного парку Colorado Parks and Wildlife. Він виманив хижака, розливши біля входу в барліг нашатирний спирт. Чотирилапий прокинувся, вискочив із нори та втік у ліс.

Господарі зазначили, що все ж їм було шкода ведмедя. "Ми вдерлися в їх природне довкілля. Ми – гості на їхній землі. На жаль, таке тут іноді трапляється", – додав Майкл.

Дуже сумна історія: Дзідзьо назвав причину смерті свого батька

середа, 1 грудень 2021, 20:44

Український музикант та актор Михайло Хома поділився сумною історією. Так, артист розповів, чому помер його батько. Степана Олексійовича не стало, коли Михайлу було лише 13 років. Як артист розповів "Зірковому шляху", його тато "застудив голову", перед...

Хіти тижня. Знайдена нащадками при розборі у квартирі завалів старих речей: Стару радянську монету продають за понад 60 000 грн (фотофакти)

середа, 1 грудень 2021, 20:00

Монету часів довоєнного СРСР номіналом 20 копійок продають в Україні за 67 тис. грн. За словами продавця, той знайшов цей скарб у старій квартирі в одній із коробок. Знахідку виставили на аукціоні Violity. Продавець розповів, монета не мита, в хорошому...