"Притягує" рак! Названо найнебезпечнішу групу крові

Люди з четвертою негативною групою крові значно частіше за інших страждають від онкологічних захворювань. До такого висновку прийшли вчені Гарвардського університету після низки масових досліджень, повідомляють Патріоти України.

Вони довели, що AB (IV) Rh з негативним резусом є найнебезпечнішою групою крові. Володарів цієї групи на нашій планеті всього 8%. За словами вчених, у таких людей рідко бувають діти, а якщо вони і народжуються, то лише одностатеві. Жінки з четвертою негативною групою більш схильні до ракових захворювань.

Схоже дослідження провели і вчені Університету Вермонта. Вони встановили, що у власників групи крові AB (IV) Rh- частіше фіксуються проблеми з мисленням і пам'яттю, зміна мозку, підвищений ризик розвитку недоумства, інсультів і деменції. У них знижений імунітет і вони здатні вбирати, як губка, різні хвороби.

Хіти тижня. Міністерка освіти Новосад запропонувала позакривати більшість вишів

вівторок, 28 січень 2020, 14:30

"З 2021 року філії вишів в окремих містах мають зникнути. Я вважаю, що це дуже правильно, бо у нас занадто роздута мережа цих філій, які, часто прикриваючись назвою національного державного університету, надають набагато гіршу якість освіти, а в диплом...

Порушила ПДД і поплатилась: Сканадальна "Слуга народу" на Lexus потрапила в ДТП (фото)

вівторок, 28 січень 2020, 14:15

У Миколаєві в ДТП потрапила депутат Верховної Ради від партії "Слуга народу" Ірина Аллахвердієва. Як пишуть "Новини N", політик на авто Lexus NT 200 зіткнулася з Mazda 323, передають Патріоти України. Повідомляється, що в неділю, 26 січня Аллахвердієва...