Притирання до нових технологій: Данець намагався прогріти свій електромобіль тостером... спалив автівку і будівлі поряд

Мешканець Стенліля, Данія, встановив під своїм електромобілем тостер, увімкнувши його на максимальну потужність. Унаслідок займання машина повністю згоріла, пошкодивши при цьому прибудований до будинку навіс. За деякими даними, постраждав також будинок сусідів, інформує NV.ua.

Цей інцидент не призвів до людських жертв, але поліція висловила крайнє несхвалення таких експериментів, зазначивши, що водій може бути оштрафований за необережні дії, що призвели до руйнування автомобіля і пошкодження майна.

Подібні випадки пожеж в автомобілях не унікальні. У США щорічно загоряється близько 117 000 легкових автомобілів, практично кожні п’ять хвилин, хоча статистика пожеж електромобілів набагато нижча.

У Швеції, де електромобілі широко поширені, лише 0,4 відсотка пожеж транспортних засобів припадає на електромобілі.

Експерти нагадують про те, що спроба нагріти акумулятори електрокара за допомогою побутової техніки може призвести до серйозних наслідків.

І взагалі, більшість електромобілів мають вбудовані функції попереднього прогріву, що зменшує ймовірність проблем у холодні періоди.

"Єдине, що треба...": Голова Комітету економістів України оцінив ідею платного бронювання від мобілізації

четвер, 29 лютий 2024, 17:58

Шлях добровільної мобілізації єдино правильний для держави, але він має передбачати стимули і для мобілізованого, і для роботодавця, якщо він хоче зберегти працівника. Єдине, що треба –- це розумно визначити суму, яка не буде обтяжливою для роботодавці...

У банкоматах стоять обмеження на видачу готівки: Українцям розповіли, скільки грошей можна зняти

четвер, 29 лютий 2024, 17:47

Українці можуть знімати зі своїх рахунків чималі суми через банкомати – проте не безмежні і далеко не завжди. Річ у тім, що після початку повномасштабної війни на зняття готівки було встановлено ліміти – щоб уникнути виникнення її дефіциту, передають П...