"ПриватБанк" відреагував на заяву знаменитого українського футболіста про зникнення готівки з комірки

У ПриватБанку відреагували на заяву екс-футболіста, а нині тренера молодіжної збірної України Руслана Ротаня, який напередодні розповів, що з його комірки у фінустанові зникли гроші. Сталося це, за словами відомого спортсмена, після обшуку, який влаштували співробітники Державної фіскальної служби.

Представники ж банку стверджують, що заява Руслана Ротаня про зникнення грошей в ПриватБанку - фейк.

"ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства, і виконав постанову суду про проведення слідчих дій відносно сейфової скриньки, при цьому, в постанові суду не були вказані дані власника, а тільки номер скриньки депозитарію банку", - повідомили Styler у прес-службі фінансової установи.

Слідчі дії проходили ще 17 вересня відповідно до процесуальних норм, на період проведення дій відділення було оточено силовиками і не обслуговувало клієнтів.

"Відкриття сейфової скриньки проводилося з веденням відеозапису, із складенням опису вмісту, більш того - у скриньці знаходився листок обліку приходу і витрати грошей, і залишок у ній збігався з тим, що було вилучено і внесено до опису правоохоронцями", - додали у ПриватБанку.

У Києві водій закрив держномер мотоцикла жіночою білизною та поплатився за це (фото)

субота, 17 квітень 2021, 0:32

Якщо чоловік хотів пожартувати, то можна сказати, що жарт обійшовся йому зовсім недешево. У Києві мотоцикліст закрив державний номер свого транспортного засобу предметом жіночої білизни й був оштрафований на 850 гривень. Про це на своїй сторінці у Fac...

Палац, де жила Роксолана: У Топкапи провели розкопки та знайшли дещо унікальне (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:42

У турецькій столиці Стамбулі досліджували палац Топкапи. Науковці під час підземних досліджень там виявили галерею римського періоду, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Галерея була знайдена під час надземних та підземних робі...