"ПриватБанк" відреагував на заяву знаменитого українського футболіста про зникнення готівки з комірки

У ПриватБанку відреагували на заяву екс-футболіста, а нині тренера молодіжної збірної України Руслана Ротаня, який напередодні розповів, що з його комірки у фінустанові зникли гроші. Сталося це, за словами відомого спортсмена, після обшуку, який влаштували співробітники Державної фіскальної служби.

Представники ж банку стверджують, що заява Руслана Ротаня про зникнення грошей в ПриватБанку - фейк.

"ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства, і виконав постанову суду про проведення слідчих дій відносно сейфової скриньки, при цьому, в постанові суду не були вказані дані власника, а тільки номер скриньки депозитарію банку", - повідомили Styler у прес-службі фінансової установи.

Слідчі дії проходили ще 17 вересня відповідно до процесуальних норм, на період проведення дій відділення було оточено силовиками і не обслуговувало клієнтів.

"Відкриття сейфової скриньки проводилося з веденням відеозапису, із складенням опису вмісту, більш того - у скриньці знаходився листок обліку приходу і витрати грошей, і залишок у ній збігався з тим, що було вилучено і внесено до опису правоохоронцями", - додали у ПриватБанку.

"Усе життя пронеслось перед очима!": Дівчина застрягла в сукні та епічно впала у ванну (відео)

п’ятниця, 24 вересень 2021, 0:22

Американка Менді поділилася зі своїми підписниками кумедним відео, на якому вона не змогла переодягнутися. Дівчина не вгадала з розміром сукні, тому їй довелося пережити паніку, падіння в ванну і розпрощатися з одягом назавжди. Кадрами блогерка поділил...

З архіву ПУ. "Х*й вам": Під Одесою фермер оригінально "відповів" рейдерам (фото)

четвер, 23 вересень 2021, 23:30

Так, два слова викосив на врожаї пшениці місцевий фермер Анатолій К. після того, як дізнався, що орендовані ним протягом багатьох років землі передані іншій структурі. Відзначається, що таким чином рейдери захоплюють вирощений чужими руками урожай, щоб...