
Від метро «Палац спорту» до ТЦ Гулівер частину загальної території позначили як «приватну власність» та почали загороджувати. Про це у соцмережах написала синоптикиня Наталя Діденко, яка була шокована такими змінами у центрі міста, передають Патріоти України.
На світлинах помітно, як від виходу з метро до торгового центру витягнулася широка смуга, поділена на прямокутники. Виділені місця схожі на приватну парковку. Натомість, пішохідного місця для людей залишили зовсім мало.

«Від метро «Палац спорту», ось прямо з виходу, до ТЦ Гулівер витягнулася широка смуга, поділена на прямокутнички. На ділянці загального міського користування. Бо ж місце прямо біля метро – хіба не має бути для усіх?», – запитує синоптикиня.
Діденко цікавиться, невже у Києві стало можливим «купити прямо в центрі міста особистий прямокутничок землі і застовбити його»? Кияни у коментарях під дописом теж виразили обурення такою ситуацією. Вони вважають такі зміни незаконними.

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...