В мережі з’явилися фото із Одеси, де на площах і в парках міста збираються люди із радянською символікою. Про це написала волонтер Олена Балаба в Facebook, передають Патріоти України.
"Зранку новинський був на площі 10 квітня, потім на алеї слави - парк Шевченка. Афганців звезли до ОДА "безкоштовними автобусами" від нардепа Гуляєва та вони пішли по проспекту Шевченка до "пам'ятника імпотенту", перекрив дорожній рух на важливій транспортній артерії міста.Смугастих стрічок не було, але радянської символіки та російського пікселю вистачало. "Афганців" рахували - була тітка з папірцем, їх відмічала, щоб видавали гроші - не бачила. Чуваки ще не зрозуміли - "їх влада у місті чи ні", тому їх збирали не біля самої ОДА, а через вулицю. Ну, "пабєдоносців" вам у стрічку. "Дедиваивали". Люди з іншої країни. Не з України", - написала волонтер.
Під постом з’явилися коментарі. "Вони поспішають святкувати свою "пeрeмогу", "розумію, що строковикам та військовим за професією відмовитись їхати в Афганістан було неможливо, бо це могло тоді розцінюватись як дезертирство. Але невже до цих пір не дійшло, що вони були окупантами на чужій землі. Сиділи би вдома", "І ще ця уся передвиборча двіжуха співпала з місячником пабєдабесія у вати. Вони у цьому мабуть відчувають божий знак і зовсім страх загубили...", - пишуть коментатори.
Навіть якщо суд визнає мобілізацію незаконною, це не означає, що людину автоматично звільнять з військової служби. Верховний Суд підтвердив, що порушення процедури призову саме по собі не є підставою для звільнення військовослужбовця, передають Патріот...
Невеличка крамничка делікатесів у французьких Каннах опинилася у центрі уваги міжнародної преси через своє провокаційне найменування "Моя дружина — свиноматка". Попри скандал, власники не відмовляються від оригінальної ідеї й вимагають справедливості. ...