Привезли "безкоштовними" автобусами: Волонтер повідомила про збори людей із символікою СРСР в Одесі (фото)

Смугастих стрічок не було, але радянської символіки та російського пікселю на вулицях вистачало.

У Одесі почали збиратися люди із радянською символікою. Фото: Фейсбук.

В мережі з’явилися фото із Одеси, де на площах і в парках міста збираються люди із радянською символікою. Про це написала волонтер Олена Балаба в Facebook, передають Патріоти України.

"Зранку новинський був на площі 10 квітня, потім на алеї слави - парк Шевченка. Афганців звезли до ОДА "безкоштовними автобусами" від нардепа Гуляєва та вони пішли по проспекту Шевченка до "пам'ятника імпотенту", перекрив дорожній рух на важливій транспортній артерії міста.Смугастих стрічок не було, але радянської символіки та російського пікселю вистачало. "Афганців" рахували - була тітка з папірцем, їх відмічала, щоб видавали гроші - не бачила. Чуваки ще не зрозуміли - "їх влада у місті чи ні", тому їх збирали не біля самої ОДА, а через вулицю. Ну, "пабєдоносців" вам у стрічку. "Дедиваивали". Люди з іншої країни. Не з України", - написала волонтер.

Під постом з’явилися коментарі. "Вони поспішають святкувати свою "пeрeмогу", "розумію, що строковикам та військовим за професією відмовитись їхати в Афганістан було неможливо, бо це могло тоді розцінюватись як дезертирство. Але невже до цих пір не дійшло, що вони були окупантами на чужій землі. Сиділи би вдома", "І ще ця уся передвиборча двіжуха співпала з місячником пабєдабесія у вати. Вони у цьому мабуть відчувають божий знак і зовсім страх загубили...", - пишуть коментатори.

"Твою екскурсію Хортицею не забудемо ніколи": У боях за Україну загинув історик та "кіборг" (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 0:36

Виконувач обов'язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв 5 жовтня у соцмережі "Фейсбук" повідомив, що загинув В'ячеслав Зайцев. Чоловік був істориком, військовим та депутатом Запорізької міської ради останніх двох скликань, передають Патріоти Укр...

Знаменитий український тенісист відмовився сидіти в тилу і пішов бити окупантів (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 23:42

Знаменитий український тенісист Олександр Долгополов зізнався, що їде на фронт до гарячої точки. За словами уславленого спортсмена, він більше не може відсиджуватися у тилу, передають Патріоти України. Олександр нагадав, що ще до початку "могилізації" ...