Привезли "безкоштовними" автобусами: Волонтер повідомила про збори людей із символікою СРСР в Одесі (фото)

Смугастих стрічок не було, але радянської символіки та російського пікселю на вулицях вистачало.

У Одесі почали збиратися люди із радянською символікою. Фото: Фейсбук.

В мережі з’явилися фото із Одеси, де на площах і в парках міста збираються люди із радянською символікою. Про це написала волонтер Олена Балаба в Facebook, передають Патріоти України.

"Зранку новинський був на площі 10 квітня, потім на алеї слави - парк Шевченка. Афганців звезли до ОДА "безкоштовними автобусами" від нардепа Гуляєва та вони пішли по проспекту Шевченка до "пам'ятника імпотенту", перекрив дорожній рух на важливій транспортній артерії міста.Смугастих стрічок не було, але радянської символіки та російського пікселю вистачало. "Афганців" рахували - була тітка з папірцем, їх відмічала, щоб видавали гроші - не бачила. Чуваки ще не зрозуміли - "їх влада у місті чи ні", тому їх збирали не біля самої ОДА, а через вулицю. Ну, "пабєдоносців" вам у стрічку. "Дедиваивали". Люди з іншої країни. Не з України", - написала волонтер.

Під постом з’явилися коментарі. "Вони поспішають святкувати свою "пeрeмогу", "розумію, що строковикам та військовим за професією відмовитись їхати в Афганістан було неможливо, бо це могло тоді розцінюватись як дезертирство. Але невже до цих пір не дійшло, що вони були окупантами на чужій землі. Сиділи би вдома", "І ще ця уся передвиборча двіжуха співпала з місячником пабєдабесія у вати. Вони у цьому мабуть відчувають божий знак і зовсім страх загубили...", - пишуть коментатори.

Один із важливих овочів подорожчає в Україні: Коли перерахують ціни

вівторок, 21 березень 2023, 16:25

В Україні вже в березні-квітні виростуть ціни на цибулю. Вартість буде підвищуватися аж до середини травня, поки не з'явиться вітчизняний продукт, передають Патріоти України. Про це розповіла в коментарі OBOZREVATEL Катерина Звєрєва, директорка з розви...

Перше місто в Україні завершує опалювальний сезон: Де та коли відключать опалення

вівторок, 21 березень 2023, 15:52

У Дніпрі будуть відключати опалення у домівках з завтрашнього дня, 22 березня. Воно стане першим містом в Україні, де завершать опалювальний сезон у 2023 році, передають Патріоти України з посиланням на заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенк...