Привезли з іншої області: Журналіст показав підозрілих "жителів Нових Санжар"

Серед протестувальників було багато молодих хлопців спортивної статури і в спортивному одязі.

У Нові Санжари Полтавської області людей для протесту проти евакуйованих з Китаю співгромадян привозили на автомобілях з іншої області. Про це повідомляє журналіст Андрій Цаплієнко на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

«Мета досягнута. Нам соромно за країну, нам огидно від поведінки співгромадян, люди розчаровані й пригнічені. Україна дискредитована. Ворог потирає руки», – пише він.

Журналіст опублікував фото учасників протесту – молодих хлопців спортивної статури і в спортивному одязі.

«На фото “протестувальники” чисто жителі Санжар, яких привезли на трьох машинах з номерами з іншої області», – додав журналіст.

"Посмотрите, как российские оккупанты в Крыму с помощью масштабной и агрессивной милитари-пропаганды отбирают у детей украинскую идентичность", - Кримський бандерівець (фото)

середа, 3 червень 2020, 9:31

Премьер Канады Джастин Трюдо заявил: "Россия была исключена из G7 после того, как вторглась в Крым несколько лет назад. Она все еще не соблюдает международные правила и нормы, поэтому она - вне формата G7 и останется вне его и в будущем", - пише у своє...

Штрафи і дика бідність: Українець розповів про реальне життя в окупованому Донецьку

середа, 3 червень 2020, 8:44

Один з жителів окупованого Донецька опублікував в соцмережі коментар, в якому пояснив, чому йому хочеться втекти з міста, передають Патріоти України. Коментар було опубліковано під відео скандального російського дизайнера Артема Лебедєва, в якому той в...