Привезли з іншої області: Журналіст показав підозрілих "жителів Нових Санжар"

Серед протестувальників було багато молодих хлопців спортивної статури і в спортивному одязі.

У Нові Санжари Полтавської області людей для протесту проти евакуйованих з Китаю співгромадян привозили на автомобілях з іншої області. Про це повідомляє журналіст Андрій Цаплієнко на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

«Мета досягнута. Нам соромно за країну, нам огидно від поведінки співгромадян, люди розчаровані й пригнічені. Україна дискредитована. Ворог потирає руки», – пише він.

Журналіст опублікував фото учасників протесту – молодих хлопців спортивної статури і в спортивному одязі.

«На фото “протестувальники” чисто жителі Санжар, яких привезли на трьох машинах з номерами з іншої області», – додав журналіст.

Лагідна українізація, або Обслуговуйте державною мовою, будь ласка: 16 січня набула чинності 30 стаття мовного закону

субота, 16 січень 2021, 8:40

Наголошується, клієнт сфери послуг може і надалі спілкуватись зручною для нього мовою, котру здатний зрозуміти представник сервісу. Сьогодні, 16 січня, набула чинності 30 стаття мовного закону, яка зобов'язує усіх постачальників послуг в Україні комуні...

Нових хворих менше, ніж тих, хто захворів впродовж доби: Степанов оприлюднив дані перебігу пандемії в Україні на 16 січня

субота, 16 січень 2021, 8:25

Як стверджує міністр станом на 16 січня 2021 року в Україні зафіксовано 7 729 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 . Зокрема, захворіли 245 дітей та 369 медпрацівників. Одужало за добу, зідно звіту, 9 792 особи, зазначають Патріоти України.