Прив'язала і поїхала геть: У київському парку знайшли собаку, якого залишила його власниця - поруч була записка

У столичному парку жінка покинула собаку та сповістила запискою, що поїхала до Польщі та не повернеться по нього. Про інцидент у Facebook повідомила киянка Марина Ляпіна, зазначають Патріоти України.
В одному зі столичних парків помітили покинутого пса. Собаку залишили прив'язаним до лавки з іграшкою та запискою наступного змісту: "Джек хороший квартирний сторож. Я одинока і їду в Польщу на заробітки тому мушу його оставить".
За словами Ляпіної, пес чекав на господарку і не намагався втекти з місця попри сніг і дощ. Коли очевидці спробували відв'язати його, Джек побіг убік, де, мабуть, раніше мешкав. Собаку забрали до клініки, тепер йому загрожує попадання до притулку. Волонтери намагаються знайти Джеку нових господарів.

Мініоборони повідомило, як діяти, аби потрапити в тероборону ЗСУ (інструкція)

четвер, 27 січень 2022, 5:45

Робота над розгортанням територіальної оборони в Україні триває буквально цілодобово, заявив 26 січня міністр оборони Олексій Резніков. До кінця лютого підрозділи ТрО будуть укомплектовані не менш ніж на 70% по всій країні. Паралельно вже розпочалося у...

Хіти тижня. Природжений лідер: Як пухнастий кіт зміг повести за собою стадо овець (відео)

четвер, 27 січень 2022, 2:00

Вуличний кіт зміг зібрати шалені перегляди у соціальних мережах. Усе через те, що повів за собою стадо овець. У відео можна побачити, як кіт гордо йде попереду "стада" овець, ніби ведучи їх за собою, передають Патріоти України. . Періодично він огляда...