
У Норвегії активісти Грінпіс намагалися заблокувати російський танкер, який переправляв нафту до країни. Протестувальники прив'язали свої каное до ланцюга судна, висловлюючи протест проти війни в Україні, передають Патріоти України.
Приблизно за 70 кілометрів від норвезького Осло активісти перекрили шлях російському танкеру Усть-Луга. Він продовжує стояти біля нафтового терміналу Exxon Mobil (XOM.N) Slagen.
Протестувальники прив'язали свої човни до ланцюга танкера, намагаючись запобізти вивантаженню 95 тисяч тонн нафти, повідомили в Грінпіс.
Нафта лежить в основі не тільки кліматичної кризи, а й воєн і конфліктів. Я шокований тим, що Норвегія працює як вільний порт для російської нафти, яка, як ми знаємо, фінансує війну Путіна,
– прокоментував протест глава Грінпісу в Норвегії Фроде Плейм.
Мітингарі закликали норвезький уряд запровадити ембарго на російську нафту та скасувати будь-які контракти на імпорт палива з Росії після початку повномасштабного вторгнення.
Esso Norway, до якої приїхала російська нафта, погодилася купити паливо ще до початку війни і не має планів щодо подальших закупівель у Росії, повідомив норвезькій щоденній газеті Dagbladet речник компанії.
Уряд оновив умови державної програми «єОселя», розширивши підтримку для ветеранів війни та сімей загиблих захисників України, передають Патріоти України. Згідно з новими правилами, ветерани та родини полеглих Героїв зможуть оформити пільгову іпотеку пі...
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...