СБУ та Нацполіція викрили настоятеля храму УПЦ (МП), який "приватизував" церкву в Київській області. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передають Патріоти України.
Йдеться про будівлю храму та його господарські приміщення площею майже 500 м² в одному із селищ Бориспільського району. Загалом вартість майна становить понад сім мільйонів гривень. А вся ця нерухомість належить місцевій громаді.
"Архімандрит спочатку пожертвував церковні будівлі своїй сестрі. Після набуття прав на це майно родичка клірика передала їх до благодійного фонду, який контролював настоятель храму. Через афілійовану структуру клірик планував одноосібно розпоряджатися будівлями громади, маючи право у тому числі продавати їх третім особам або нелегально здавати в оренду", - йдеться в повідомленні.

Під час обшуків у настоятеля та його близьких знайшли комп’ютери, телефони і "документи" із доказами оборудки. Клірику повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

Наразі триває розслідування. Настоятелю загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.


На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...