Призначено нового голову Міносвіти в Україні: Біографія і фото

Новою тимчасово виконуючою обов'язки міністра освіти і науки України призначено Любомиру Мандзій. 25 березня таке рішення було прийнято на засіданні уряду. Сама Мандзій подякувала за довіру і наголосила, що для неї це дуже велика відповідальність, передають Патріоти України.

"У зв'язку з пандемією коронавірусу і всеукраїнським карантином перед міністерством стоїть безліч невідкладних викликів і проблем. І найважливіше - ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого" , - сказала мона.

Мандзій народилася 10 травня 1973 одному з сіл Львівської області. У 1995 році вона закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю "Географія", а в 2008 році захистила дисертацію на звання кандидата політичних наук. 2008 року отримала вчене звання доцента.

З 2001 року до 2016 року Мандзій викладала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

З 2016 по 2019 рік обіймала посаду директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. 11 вересня 2019 Мандзій призначили на посаду заступника міністра освіти і науки України.

Резонанс тижня. Грав у "Крокодилі Данді": У США від коронавірусу помер популярний актор

п’ятниця, 3 квітень 2020, 11:00

Марк Блум за свою кар'єру знявся майже в 80 фільмах і серіалах.

Хіти тижня. "Как лечатся украинские миллионеры из Куршевеля в инфекционных боксах Александровки в Киеве", - Бутусов

п’ятниця, 3 квітень 2020, 10:30

Якби наші можновладці перед вильотом подивилися джерела зараження коронавірусом, то побачили б, що лижні курорти Італії, Австрії, Франції, Німеччини стали для коронавіруса основними хабами. "Когда я буду писать сценарий фильм о коронавирусе, сюжет буде...