Призначено нового голову Міносвіти в Україні: Біографія і фото

Новою тимчасово виконуючою обов'язки міністра освіти і науки України призначено Любомиру Мандзій. 25 березня таке рішення було прийнято на засіданні уряду. Сама Мандзій подякувала за довіру і наголосила, що для неї це дуже велика відповідальність, передають Патріоти України.

"У зв'язку з пандемією коронавірусу і всеукраїнським карантином перед міністерством стоїть безліч невідкладних викликів і проблем. І найважливіше - ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого" , - сказала мона.

Мандзій народилася 10 травня 1973 одному з сіл Львівської області. У 1995 році вона закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю "Географія", а в 2008 році захистила дисертацію на звання кандидата політичних наук. 2008 року отримала вчене звання доцента.

З 2001 року до 2016 року Мандзій викладала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

З 2016 по 2019 рік обіймала посаду директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. 11 вересня 2019 Мандзій призначили на посаду заступника міністра освіти і науки України.

Над будівлею повисли хмари чорного диму: У Києві спалахнула потужна пожежа в ТРЦ (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 13:45

У Києві на Позняках горить торговий центр "Піраміда". Всіх відвідувачів і персонал евакуювали з будівлі, інформують Патріоти України. . Як повідомляє Telegram-канал "НП Україна", осередок пожежі виник в магазині косметики. За словами очевидців, причин...

"Справжній лідер має вміти гідно приймати критику": Що відомо про "танцюючого директора школи" із Полтавщини (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 13:15

Василю Маслею 31 рік, і з серпня він офіційно очолить школу в селі Маячка Полтавської області, яку колись закінчив сам. Але не це прославило молодого педагога, а його вміння рухатися під запальні ритми. Останній його танець разом з вчителями на випускн...