Призначено нового голову Міносвіти в Україні: Біографія і фото

Новою тимчасово виконуючою обов'язки міністра освіти і науки України призначено Любомиру Мандзій. 25 березня таке рішення було прийнято на засіданні уряду. Сама Мандзій подякувала за довіру і наголосила, що для неї це дуже велика відповідальність, передають Патріоти України.

"У зв'язку з пандемією коронавірусу і всеукраїнським карантином перед міністерством стоїть безліч невідкладних викликів і проблем. І найважливіше - ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого" , - сказала мона.

Мандзій народилася 10 травня 1973 одному з сіл Львівської області. У 1995 році вона закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю "Географія", а в 2008 році захистила дисертацію на звання кандидата політичних наук. 2008 року отримала вчене звання доцента.

З 2001 року до 2016 року Мандзій викладала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

З 2016 по 2019 рік обіймала посаду директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. 11 вересня 2019 Мандзій призначили на посаду заступника міністра освіти і науки України.

Результат вражає, у це важко повірити! Жінка схудла на 40 кг і перестала впізнавати себе на старих фото

вівторок, 13 квітень 2021, 16:29

Мелісса Тімм, яка схудла на 40 кілограмів, зізналася, що після своєї трансформації перестала впізнавати себе на старих фотографіях. Вона додала, що багато тренувалася, тому результат не змусив себе чекати, передають Патріоти України. Мама двох дітей по...

Нічого святого, все під забудову? У Києві знищили дерева у сквері, який створили на честь українського розвідника (фото)

вівторок, 13 квітень 2021, 16:22

У неділю, 11 квітня, в Києві в сквері Шаповала, який знаходиться в Солом'янському районі зрубали дерева. Тепер на його території будуть будувати торговий комплекс, попри рішення суду. Про це повідомляє Telegram-канал "Киев без цензуры", передають Патрі...