Пшонка був би у захваті: У Донецьку продають квартиру за $72 тисячі (фото)

У соціальних мережах жителі ОРДО зазначають, що в непідконтрольному Україні Донецьку зійшлися дві реальності - одна військова, інша альтернативна. Користувачі дивуються, що незважаючи на тривалі військові дії і складну економічну ситуацію в ОРДО все ще зустрічаються захмарні ціни на нерухомість, передають Патріоти України.
Так, автор поста опублікував фото квартири і зазначив, що її продають за $ 72 тис. (5 202 720 рублів). При цьому повідомляється, що до війни ця квартира коштувала $ 200к. Також користувач додає:

«За эти деньги можно купить неплохую квартиру в соседнем мирном Ростове-на-Дону. Причем в центре. Интересно, что по официальным данным среднемесячная заработная плата в ДНР составила 15 480 руб».


Очолював "Привидів Києва": У повітряному бою над Чорним морем загинув полковник ЗСУ

неділя, 2 жовтень 2022, 23:15

У небі над Чорним морем 26 червня під час виконання завдання у повітряному бою з російськими окупантами загинув військовий льотчик, полковник ЗСУ Михайло Матюшенко із позивним Дід. Він очолював «Привидів Києва». Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федор...

"Українці праві, бо захищають свою землю і свою країну": Верховний лама Калмикії виступив із критикою дій Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 20:41

Верховний лама Калмикії Тело Тулку Рінпоче заявив, що правда у війні знаходиться на боці України. Адже наша держава захищає свою землю та свій народ, передають Патріоти України. Як передає "Кавказ.Реалії", це перший публічний виступ настільки високого ...