"Психіка молоді дуже вразлива": На Київщині 17-річна дівчина облила себе бензином та підпалила

У селі Ставки Фастівського району Київської області 17-річна дівчина через нерозділене кохання до 24-річного облила себе бензином та підпалила, інформують Патріоти України.

Чоловік урятував дівчину, виливши на неї відро води. Неповнолітня отримала лише незначні опіки, повідомили у відділі комунікації обласної поліції. "17-річна дівчина розпивала алкоголь разом із 24-річним хлопцем. Раптово неповнолітня через нерозділене кохання облила себе бензином та підпалила", - йдеться в повідомленні.

У поліції хочуть притягнути батьків дівчини до адміністративної відповідальності за недогляд за дитиною. Стосовно чоловіка склали про доведення неповнолітньої до стану сп'яніння. Обставини події встановлюють правоохоронці.

В поліції звернулися до всіх батьків із проханням більш уважно ставитися до дітей підліткового віку. "Підлітковий вік – це час становлення особистості. Психіка молодої людини лише починає формуватися, тому перші розчарування, які трапляються з "учорашніми дітьми" супроводжуються справжньою драмою. Саме тому підлітки іноді вдаються до спроб суїциду та різного роду залежностей. І найголовніше завдання батьків та родичів – допомогти, зарадити та проявити підтримку", – зазначили в поліції.

Хіти тижня. Парад запроданців: Хто з українських артистів виступить на російській "Пісні року"

субота, 27 листопад 2021, 15:00

Як свідчить анонс, у ньому візьмуть участь і українські артисти. Так, організатори називають майбутнє дійство «грандіозним» та «головним концертом країни». Заплановано його на 4 грудня. Для росіян співатимуть, у тім числі, Софія Ротару, Artik & Asti, А...

Як у фільмі жахів: У Дніпрі в парку комунальники знайшли людські кістки (фото)

субота, 27 листопад 2021, 14:44

У Дніпрі у парку 40-річчя визволення міста працівники КП "Благоустрій" знайшли людські кістки. Не виключено, що тут була чиясь могила. Про це свідчить той факт, що були знайдені також частини надгробка, а місцями виникали провалля у землі. Слід зазначи...