"Пташку" окупантів збили: У Києві знайшли уламки російського "дрона-камікадзе" вартістю від 160 тис. доларів (фото)

Безпілотником, уламки якого знайшли в Києві ще 12 березня, може бути російський "дрон-камікадзе" "ZALA КУБ-БЛА". Це ударний комплекс, який призначений для ураження віддалених наземних цілей. Про це написав на своєму каналі в Telegram воєнний оглядач Роман Бочкала. Уламки дрона виявили у Подольському районі, передають Патріоти України.

КУБ-БЛА виробляє фірма ZALA Aero Group, що входить до російського концерну "Калашников". Вартість зразка від 160 тисяч доларів. "Ймовірно, це перше підтвердження використання високоточних ударних дронів виробництва РФ. І відповідно перша втрата", – зазначив експерт.

Буде багато сонця і мало опадів: Синоптики розповіли, коли чекати потепління в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 21:23

Синоптики прогнозують в Україні суттєве потепління. Очікується, що на території країни буде багато сонця і мало опадів. Про це повідомили синоптик Станіслав Щедрін, а також тематичний портал Ventusky. Зокрема, стійкі теплі повітряні маси надійдуть наді...

"Для використання протягом найближчих двох років": Блогеру з Росії, який публікує фото могил вагнерівців, запропонували місце на цвинтарі "зі знижкою"

неділя, 5 лютий 2023, 21:00

Російський блогер Віталій Вотановський стежить за могилами "вагнерівців" та публікує їх фото. Тому йому запропонували придбати місце на цвинтарі "зі знижкою". Блогер заявив, що не збирається вмирати, але його все ж таки почали вмовляти. Про це повідомл...