Пугачова дієво готується до власних похоронів: Все відпрацьовано до дрібниць

Алла ПугачоваПримадонна радянської естради Алла Пугачова придбала ділянку землі на Кузьмінському кладовищі (Москва) поруч з могилою брата. Вона хоче бути похованою поруч з родичем. Також з'явилася інформація, що Пугачова вже найняла фахівців для облаштування своєї могили, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Дни.ру".

За даними інсайдерів, на ділянці планується зведення сімейного склепу, де може бути використаний сімейний герб або вензель, як і на фасаді особняка співачки.

Додамо, що в квітні 2019 року Алла Пугачова відзначила 70-й ювілей. З цього приводу Примадонна закотила грандіозний концерт.

Захід пройшов в Кремлівському палаці. Під час виступу зірка показала, що знаходиться в прекрасній формі. Зірка справила величезне враження на глядачів, серед яких були її діти від гумориста Максима Галкіна – близнюки Ліза і Гаррі.

Хіти тижня. Все трапилося дуже швидко: Софія Ротару готується до весілля (відео)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 0:35

Племінниця відомої співачки збирається заміж. Племінниця Софії Ротару, співачка й дизайнерка Софія Хлябич, більш відома під псевдонімом Соня Кей (Sonya Kay), зібралася заміж. Так, про свої заручини зірка розповіла на особистій сторінці в Instagram і по...

Таємниця перевала Дятлова: Туристи могли загинути від страшної інфекційної хвороби

п’ятниця, 22 листопад 2019, 0:08

Після того, як загиблих поховали, на кладовищі були проведені якісь секретні заходи. З'ясувалася ще одна таємниця перевалу Дятлова. Як виявилося, туристів перед тим як ховати, покрили спеціальним захистом. Їх вириті могили мабуть обробили спеціальним з...