Пугачова дієво готується до власних похоронів: Все відпрацьовано до дрібниць

Алла ПугачоваПримадонна радянської естради Алла Пугачова придбала ділянку землі на Кузьмінському кладовищі (Москва) поруч з могилою брата. Вона хоче бути похованою поруч з родичем. Також з'явилася інформація, що Пугачова вже найняла фахівців для облаштування своєї могили, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Дни.ру".

За даними інсайдерів, на ділянці планується зведення сімейного склепу, де може бути використаний сімейний герб або вензель, як і на фасаді особняка співачки.

Додамо, що в квітні 2019 року Алла Пугачова відзначила 70-й ювілей. З цього приводу Примадонна закотила грандіозний концерт.

Захід пройшов в Кремлівському палаці. Під час виступу зірка показала, що знаходиться в прекрасній формі. Зірка справила величезне враження на глядачів, серед яких були її діти від гумориста Максима Галкіна – близнюки Ліза і Гаррі.

Хіти тижня. "Тарілка" зависла над посадкою: У Польщі помітили НЛО і спіймали його на фото

понеділок, 6 липень 2020, 2:00

У Польщі помітили НЛО. Дивний об'єкт величезного розміру вдалося зняти на фото смартфона одному з очевидців. Непізнаний літаючий об'єкт помітили в 280 км від столиці Польщі Варшави. Він завис над польським селом Ястрово, передають Патріоти України. Міс...

З архіву ПУ. Стало відомо, які популярні лампи викликають рак, - ANSES

понеділок, 6 липень 2020, 1:00

Ці світильники викликають втрату зору, провокують головні болі, хронічну втому і навіть призводять до онкології. Світлодіодні світильники негативно впливають на здоров'я людини – призводять до втрати зору, провокують головні болі, хронічну втому і наві...