
Зниклий в Портленді кіт Саша через п'ять років був знайдений в 1200 милях (1930 км) від місця зникнення, в Нью-Мексико, його вже повернули власникам. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України.
Уточнюється, що кіт гуляв по вулицях Нью-Мексико без нашийника. Він був переданий в місцевий притулок, де його просканували на наявність мікрочіпа. В результаті мікрочіп був виявлений, на ньому зберігався ідентифікаційний номер тварини і контактна інформація власника.
Тоді працівники притулку зателефонували господареві, Віктору Усову, який спочатку не повірив у те, що відбувається. Але, переконавшись, що це саме його вихованець, з радістю поїхав забирати кота в інше місто. За словами господаря, кіт вільно виходив гуляти з будинку на вулицю. І одного разу вночі він не повернувся. На той момент Саші був один рік.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...