
Зниклий в Портленді кіт Саша через п'ять років був знайдений в 1200 милях (1930 км) від місця зникнення, в Нью-Мексико, його вже повернули власникам. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України.
Уточнюється, що кіт гуляв по вулицях Нью-Мексико без нашийника. Він був переданий в місцевий притулок, де його просканували на наявність мікрочіпа. В результаті мікрочіп був виявлений, на ньому зберігався ідентифікаційний номер тварини і контактна інформація власника.
Тоді працівники притулку зателефонували господареві, Віктору Усову, який спочатку не повірив у те, що відбувається. Але, переконавшись, що це саме його вихованець, з радістю поїхав забирати кота в інше місто. За словами господаря, кіт вільно виходив гуляти з будинку на вулицю. І одного разу вночі він не повернувся. На той момент Саші був один рік.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...