Пухнастик не злякався: Кіт грав біля вогню й випадково підпалив собі хвіст (відео)

У цій ситуації більше злякався собака, який грався зі своїм пухнастим приятелем.

Кіт грав з собакою, але не помітив поруч запалену свічку. У якийсь момент хвіст пухнастика загорівся, але його незворушна реакція стала хітом в мережі та розвеселила тисячі людей, зазначають Патріоти України.

На кадрах видно, як кіт бігає по столу і відбивається лапою від собаки. Але коли запалюється його шерсть, він зупиняється і байдуже дивиться на свій охоплений полум'ям хвіст. Незабаром вогонь погас і кіт не постраждав, але реакцію кота люди відразу прозвали найсмішнішою в 2020 році.

У цій ситуації більше злякався собака, який відскочив від столу і почав бігати по кімнаті. Після того, як полум'я зникло, песик підійшов до свого приятеля і понюхав його вже не такий розкішний хвіст.

У Херсоні подружжя пенсіонерів переказало для потреб ЗСУ отриману від окупантів пенсію. Зворушлива історія

вівторок, 16 серпень 2022, 0:29

Мешканці тимчасово окупованих Росією територій борються із загарбниками як можуть і з нетерпінням чекають приходу українських захисників. У Херсоні подружжя пенсіонерів переказали для потреб Збройних сил України отриману від окупантів пенсію, передають...

Природне право повноцінної життєдіяльності жінок: Шотландія першою у світі скасує плату за тампони та прокладки

понеділок, 15 серпень 2022, 23:45

З 15 серпня у Шотландії набирає чинності закон, який зобов'язує державні та освітні установи безплатно надавати жінкам тампони та прокладки під час менструації. Це перша подібна реалізована загальнонаціональна програма у світі. Уряд Шотландії з 2017 ро...