Пухнастик став зіркою мережі: Через гігантський розмір кота ніхто не хотів брати з притулку (фото)

До одного з притулків Філадельфії потрапив кіт, не схожий на інших вихованців. Розмір тварини був справді грандіозним – котик важив 12 кілограмів. Підопічного назвали БіДжей та почали шукати йому новий дім. Величезного кота ніхто не хотів брати, зазначають Патріоти України.

БіДжей – звичайний дворовий кіт. У його рисах є щось від мейн-куна, але виглядає він як простий сірий котик таббі. Щоб знайти коту новий дім, працівники притулку вирішили задіяти силу соціальних мереж. Вони зробили пост про БіДжея й несподівано потрапили "в яблучко": публікація стала вірусною.

Про гігантського кота дізналася вся країна. Чимало людей почали дзвонити до притулку й просити віддати гіганта їм. Такий ажіотаж навіть вивів з ладу сайт притулку.

Зрештою, БіДжея віддали в найкращу родину. Він живе в домі ще з кількома котиками.

А ще велетень став зіркою інстаграму. На нього підписані 26 тисяч читачів. БіДжей та його товариші регулярно радують підписників новими фото.

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...

Хіти тижня. Десять левів вилізли на дерево поспати: Унікальне фото підірвало інтернет

субота, 24 липень 2021, 1:00

У Національному парку Серенгеті (Африка) десять левів вилізли на дерево, щоб поспати - і це дивовижне видовище, від якого перехоплює дух. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України. Фотограф з Кенії, Пол Кіру, був такий схвильований, побачив...