Пухнастика знайшли артилеристи: Мережу облетіло фото кота в обіймах військового у поїзді

Днями мережу облетіло зворушливе фото військового ЗСУ з котом на руках в одному з вагонів поїзда Краматорськ-Київ, зазначають Патріоти України.

Як дізналися журналісти, кота знайшли артилеристи, які вели бої на Херсонському напрямку. Вже у січні кіт разом з підрозділом переїхав під Бахмут. Військові лікували тварині очі, але залишатися з захисниками йому було все ж небезпечно. У столиці коту знайшли нову родину.

Забрав його з фронту до Києва 57-річний боєць з позивним "Дядя Фєдя". Фото зробили, коли боєць взяв кота на руки і заснув. "Наразі Том живе у чудовій сім’ї у Києві разом з двома іншими фронтовими котами, яких привезли ще у 2016 році із зони АТО", – розповіла нова власниця Тетяна. За її словами, зараз вусань проходить лікування та набирається сил.


Наче з легенди про короля Артура: Археологи знайшли середньовічний меч, котрий століттями покоївся у камені

середа, 22 березень 2023, 14:37

У оповідях про британського короля Артура розповідається, що на початку шляху до своєї величі він витягнув забитий лезом у камінь чарівний меч Екскалібур. Тепер археологи стикнулися з дуже подібною ситуацією. . Так у річці Врбас, на півночі Боснії та ...

Відчутний удар по кишені! В Україні зростуть тарифи на газ, опалення та гарячу воду - названо терміни

середа, 22 березень 2023, 14:30

Комунальні тарифи в Україні, незважаючи на мораторій, незабаром зростуть. Крім електроенергії, подорожчають також газ, гаряча вода та опалення. Споживачів уже попереджають, що ціни можуть зрости у 2-4 рази, передають Патріоти України. Голова Спілки спо...