"Пусть Путин сам себя колет": Більшість росіян не бажають робити щеплення від COVID-19 вітчизняною вакциною

Про неготовність робити щеплення російською вакциною також заявили більшість з 3040 медиків.

Про готовність зробити щеплення від коронавірусу російською вакциною «Спутник V» заявили 40% опитаних росіян, тобто менше половини. Про це повідомив глава Всеросійського центру вивчення громадської думки Валерій Федоров, передають Патріоти України.

Так, на питання, чи будуть громадяни робити щеплення цією вакциною, 42% відповіли: «Так, швидше за все», а 52%: «Ні, не будемо робити щеплення». За словами Федорова, в опитуванні взяли участь 1,6 тисячі росіян у віці від 18 років. Коли саме пройшло дослідження, глава Центру не уточнив.

На його думку, більшість росіян не хочуть робити щеплення, тому що «бояться, не вірять, побоюються». «З одного боку, ми всі боїмося і хочемо, звичайно ж, цей страх зняти. Хочемо отримати гарантію не заразитися. Як? Для цього, звичайно, треба вакцинуватися», — додав він.

Про неготовність робити щеплення російською вакциною також заявили більшість з 3040 медиків, опитаних сервісом «Довідник лікаря» 12-13 серпня. Про згоду на вакцинацію повідомили 24,5% респондентів, 52% висловили протилежну точку зору.

Джерело: РБК.ру

"Тунель смерті" часів Першої світової відкрили у Франції - там живцем поховали 270 солдатів (фото)

неділя, 9 травень 2021, 6:56

У лісі неподалік від французького міста Реймс відкрили тунель Вінтерберг, за часів Першої світової війни розташований на лінії фронту в масиві Шмен-де-Дам. Там понад століття лежать тіла 270 німецьких солдатів, які загинули найстрашнішою смертю, яку ли...

З архіву ПУ. Реалії скреп: Блогер показав, в яких умовах живуть пересічні росіяни (фото)

неділя, 9 травень 2021, 4:00

Люди в регіонах Росії, навіть з порівняно високими зарплатами, живуть в поганих умовах і ще з радянськими інтер'єрами. "Престижним норильським житлом продовжують вважатися сталінки, якими був масово забудований центр міста в 50-ті роки – але коштують ц...