Пустельні піски приховували справжній скарб: У Єгипті виявили уціліле місто римської епохи

У місті Луксор на півдні Єгипту археологи виявили ціле житлове місто римської доби. Про це повідомляє Egypt Today.

Єгипетська археологічна місія виявила групу сімейних поховань доби Тринадцятої династії Другого проміжного періоду під час розкопок на цвинтарі Дра Абу аль-Нага у західній частині Луксора.

Експерти зазначають, що ця знахідка проливає світло на найважливіше давньоєгипетське місто, яке було продовженням стародавнього міста Фіви.
Під час археологічних розкопок вчені знайшли низку житлових будівель, дві голубині вежі другого та третього століть нашої ери, а також низку майстерень з виготовлення та виплавки металів, усередині яких містилися горщики, пляшки з водою, фляги, гончарні таці, шліфувальні інструменти, а також римські мідні та бронзові монети.


Маша Єфросиніна згадала, як працювала з Оксаною Марченко

неділя, 26 березень 2023, 18:15

Українська телеведуча Маша Єфросиніна вперше розповіла про те, що її пов'язує з дружиною кума Путіна Оксаною Марченко. Так, виявилося, вони разом брали участь в одному сезоні шоу "Танці з зірками" в 2018 році, передають Патріоти України. Рішення вийти ...

Ввірветься потужне похолодання: Синоптик попередила українців про різку зміну погоди та мокрий сніг

неділя, 26 березень 2023, 17:47

28 березня на заході, півночі та у більшості центральних областей України очікується різке похолодання та дощі з переходом у мокрий сніг. Про це синоптик Еспресо.TV Наталка Діденко написала у Telegram, передають Патріоти України. За її словами, у вівто...