Пустельні піски приховували справжній скарб: У Єгипті виявили уціліле місто римської епохи

У місті Луксор на півдні Єгипту археологи виявили ціле житлове місто римської доби. Про це повідомляє Egypt Today.

Єгипетська археологічна місія виявила групу сімейних поховань доби Тринадцятої династії Другого проміжного періоду під час розкопок на цвинтарі Дра Абу аль-Нага у західній частині Луксора.

Експерти зазначають, що ця знахідка проливає світло на найважливіше давньоєгипетське місто, яке було продовженням стародавнього міста Фіви.
Під час археологічних розкопок вчені знайшли низку житлових будівель, дві голубині вежі другого та третього століть нашої ери, а також низку майстерень з виготовлення та виплавки металів, усередині яких містилися горщики, пляшки з водою, фляги, гончарні таці, шліфувальні інструменти, а також римські мідні та бронзові монети.


Такого у світі ще не було: В "Укренерго" розказали, як захистили енергооб'єкти від обстрілів

середа, 27 вересень 2023, 11:30

Енергосистема України має активний і пасивний захисти, щоб максимально захиститися від обстрілів з боку росіян. Про це під час форуму Forbes "Енергія бізнесу" заявив голова "Укренерго" Володимир Кудрицький, передають Патріоти України. За його словами, ...

В Україні шукають десятки тисяч робітників: Які професії найзатребуваніші, де та скільки платять

середа, 27 вересень 2023, 9:58

В Україні зараз шукають десятки тисяч робітників. Від кухарів, продавців, офіціантів до вчителів, автомеханіків та державних службовців. На ринку праці - рекорд за кількістю вакансій, передають Патріоти України. У серпні, за даними системи управління н...