Путін їх любить": Всесвітньо відомий американський письменник Стівен Кінг дорікнув республіканцям, які блокують допомогу Украні

"

Американський письменник Стівен Кінг засудив представників Республіканської партії, після того, як Сенат США з їхньою допомогою провалив процедурне голосування про надання екстреної допомоги Україні. "Король жахів" сказав, на чиїй стороні вони грають.

Про це Кінг написав у соцмережі X. Його допис був лаконічним і чітким.

"Республіканці блокують допомогу Україні. Путін їх любить", – написав легендарний американський письменник.

Стівен Кінг підтримує Україну від початку повномасштабного вторгнення Росії. Він уважно стежить за подіями в нашій країні та часто коментує те, що відбувається.

Росте 10 см на добу: Переселенець з окупованої Херсонщини розвиває на Черкащині агробізнес з дуже цікавою, екзотичною для України культурою (відео)

неділя, 21 квітень 2024, 5:00

На Черкащині збирають перший врожай спаржі. У 2023 році цією культурою Павло Булгаков засадив шість гектарів. Вирощувати спаржу почав ще десять років тому — у рідній Каховці. Тепер продовжує робити це тут. . Павло Булгаков через повномасштабне вторгне...

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.