Путін не допоміг... У "ЛНР" гострий дефіцит питної води

У низці населених пунктів Луганської області воду подають не частіше ніж один раз на два дні. У Мінреінтеграціі стурбовані ситуацією. На тимчасово непідконтрольній уряду території Луганської області гострий дефіцит питної води. Про це повідомляє Мінреінтеграціі в понеділок, 19 липня, зазначають Патріоти України.

Зокрема, в Хрустальному питну воду подають один-два рази на тиждень або через день, в залежності від району міста. А на території населених пунктів Голубівське, Донецьке, Кіровськ - подача питної води відбувається тільки раз в тиждень. В окупованій Кадиївці питну воду подають частково раз в два-три дні.

"На території м.Алчевськ, де спостерігається один з найзабрудненіших показників питної води, заявлене водопостачання через день, однак, за наявною інформацією, воно відсутнє по кілька діб поспіль", - заявили в міністерстві.

При цьому аномальна спека може катастрофічно погіршити якість води в ОРЛО, так як нерівномірна подача призводить до застою, виникненню бактерій і поширенню інфекцій серед населення.

"Окупаційні режими РФ продовжують зухвало порушувати всі норми міжнародного гуманітарного права, нехтують забезпеченням базових потреб людей і, по суті, здійснюють геноцид", - підсумували у відомстві.

Шок в який не хотілося вірити: Українці отримали грудневі платіжки за опалення, кому доведеться заплатити в рази більше ніж у Києві

неділя, 16 січень 2022, 21:10

Грудневі платіжки за опалення виявились набагато "вагомішими" за листопадові, що, втім, не дивно: все-таки грудень – зимовий місяць, і градуси на вулиці помітно знижуються. Але рахують також по-різному, не зважаючи на заспокійливі посили влади, зазнача...

Наша відповідь на подорожчання російського газу та бензину: Український винахідник за 100 доларів переоснастив свою "Волгу" на споживання дров (відео)

неділя, 16 січень 2022, 20:35

Майстер з Камінь-Каширського Волинської області переобладнав свій автомобіль "Волга" для роботи на дровах. Установка зайняла майже весь багажний відсік, повідомляють Патріоти України з посиланням на Volynblog. Седан ГАЗ-31029 з заводу ніколи не оснащув...